Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no kiepsko jak na poniedzialek ale ty masz ten plus

dobrze że nie mam rodziny na utrzymaniu

a ja mam i do tego kilka rat + hipoteka, a u mnie w robocie tez kiepsko sie dzieje :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to nie zazdroszcze Ci :kwasny:

faktycznie mam ten plus że jedyne co mi sie opóźni to mody w aucie.

niech sie już kończy ten kryzys bo jeszcze troche i bedziemy wszyscy u chinioli za miske ryżu pracować :(

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:siema: Oko może u Ciebie lepiej sie tydzień zaczął??
Opublikowano

haha

U mnie jest podobnie w robocie :kwasny:

Odchodzi z pracy mój dyrektor i nie wiem czy nas nie zlikwidują, tzn. mojego działu.

Ku.wa mać.

Jak tak dalej pójdzie to z a4 na rower się przesiąde :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 09:37_________________________________________________W sumie za siedzenie na forum też nie chciał bym nikomu płacić :kox::polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 09:38_________________________________________________

anar nie przejmuj się

U mnie w robocie zniknęło ponad 200 zleceń, nie ma ich nigdzie i ch*uj wie co bedzie dalej

Oprócze tego będzie holować ukraiński autokar do nas, bo był jakis wypadek na A4

Ciekawe czy tych ukraińców też ściągną do nas :blink

Może mają spirytus i fajki pochowane w autobusie :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 09:39_________________________________________________coś na rozluźnienie poniedziałkowej atmosfery.

Beastie Boys - High Plains Drifter[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:12_________________________________________________I trochę spamu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam u Was?? :naughty:

Opublikowano

Nie ma głównych spamowiczów.

Stanley szabruje autokar chyba :lol1:

Kędzior sprawdza czy jest metan :piroman:

Opublikowano

Nie ma głównych spamowiczów.

Stanley szabruje autokar chyba :lol1:

Kędzior sprawdza czy jest metan :piroman:

system przywrócony, jeszcz czekam na autokar z Ukraińcami :gwizdanie:

Opublikowano

Cze wszystkim :hi:

Opublikowano

:hi:

hahaha czuje się jak Guru na newbie :polew: :polew:

Opublikowano

Nich właściciele Q czują się dumni:)

Opublikowano
:hi: po pracy Jak ja kur..a nie lubię poniedziałkówm :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: po pracy Jak ja kur..a nie lubię poniedziałkówm :gwizdanie:

:hi:

a ja miałem dzisiaj urlop :naughty:

Opublikowano

:hi: po pracy Jak ja kur..a nie lubię poniedziałkówm :gwizdanie:

:hi:

a ja miałem dzisiaj urlop :naughty:

No to git :good: Ja muszę na jakieś l4 iść bo nie chcę mi się robić. :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: po pracy Jak ja kur..a nie lubię poniedziałkówm :gwizdanie:

:hi:

a ja miałem dzisiaj urlop :naughty:

No to git :good: Ja muszę na jakieś l4 iść bo nie chcę mi się robić. :gwizdanie:

:polew:

jeeebaaany :>

a potem jest recesja :nabijasie:

Opublikowano

No a co jeżdże na tym wózku tylko po hali i się nudzę :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: wszystkim :wink4: nom jakoś przeleciało jeszcze jutro i wolne do końca tyg :naughty: ale mam w h*j nauki :wallbash:
Opublikowano

Siema Kędzior :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.