Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziekowa za spota ramki i wogole dzieki :decayed: za tydzien znow pomrozimy sie :tongue4:

Opublikowano

Dziekowa za spota ramki i wogole dzieki :decayed: za tydzien znow pomrozimy sie :tongue4:

wbijaj zapraszamy :good:

Opublikowano

ja też już w domu, po drodze wstąpiłem do żabki

Kędzior zdrówko

BWgqS.jpg

Opublikowano

ja też już w domu, po drodze wstąpiłem do żabki

Kędzior zdrówko

BWgqS.jpg

kolego ja niepiję do końca tyg alkoholu :cool1: ale za zdrowię podziękuję :decayed:

zobacz wątek z koszulkami, niestety niema tej co ty chcesz, zastanów się czy chcesz inną i mi jutro napisz co robisz bo niewiem ile kasiory przesłać, bo jestem ugadany z Rafałem tak że ja płacę za przesyłke a później się rozliczamy

Opublikowano

ja też już w domu, po drodze wstąpiłem do żabki

Kędzior zdrówko

BWgqS.jpg

kolego ja niepiję do końca tyg alkoholu :cool1: ale za zdrowię podziękuję :decayed:

zobacz wątek z koszulkami, niestety niema tej co ty chcesz, zastanów się czy chcesz inną i mi jutro napisz co robisz bo niewiem ile kasiory przesłać, bo jestem ugadany z Rafałem tak że ja płacę za przesyłke a później się rozliczamy

ja chciałem szarą, czarną koszulkę już mam, tak więc możecie załatwiać sprawę beze mnie

a ktos od nas ( z kato) zapisuje się na te II urodziny w czerwcu ?

Opublikowano

tak zapisujemy się i z tego co wywnioskowałem dzisiaj no to jak nas będzie więcej no to szukamy innej miejscówki

Opublikowano

a co do koszulki to wiem że mówiłeś coś że Basi chciałeś też zamówić dlatego też pytam :wink4:

Opublikowano

a co do koszulki to wiem że mówiłeś coś że Basi chciałeś też zamówić dlatego też pytam :wink4:

nie chce dać się zmierzyć :wink4:

i nie wiem jaki rozmiar S czy M

Opublikowano

a co do koszulki to wiem że mówiłeś coś że Basi chciałeś też zamówić dlatego też pytam :wink4:

nie chce dać się zmierzyć :wink4:

i nie wiem jaki rozmiar S czy M

spytaj może mi pozwoli się zmierzyć :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

a co do koszulki to wiem że mówiłeś coś że Basi chciałeś też zamówić dlatego też pytam :wink4:

nie chce dać się zmierzyć :wink4:

i nie wiem jaki rozmiar S czy M

spytaj może mi pozwoli się zmierzyć :gwizdanie: :wink4:

Ty zbieraj kasę bo jedziesz do Bukowiny :naughty:

ale to będzie masakra :polew: :polew: :polew:

3 dni na bani :>

zmykam spać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wczoraj forum nie chulało wieczorem po spocie :wallbash:

Opublikowano

:hi:

zachęcam do zapisów :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/ii_urodziny_zlotow_slaskich_2010_lesna_polanaszymocice-t118160.0.html[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 09:40_________________________________________________SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA ZLOT ZIMOWY

Opublikowano

:hi:

musze pomyśleć nad tym czerwcem jeszcze ale chyba jestemna tak :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

musze pomyśleć nad tym czerwcem jeszcze ale chyba jestemna tak :rolleyes:

Chyba to się wpisuj bo potem może nie być miejsc a my nie ogólnopolski że miejsca będą się zwalniały :)

Opublikowano

przypuszczam że i tak miejsc braknie skoro już jest 14 a z Kato myśle z 10 ludzi to minimum jak pojedzie :cool1:

Opublikowano

przypuszczam że i tak miejsc braknie skoro już jest 14 a z Kato myśle z 10 ludzi to minimum jak pojedzie :cool1:

jak ma zamiar jechać z 10 osób to tymbardziej jak najszybciej się zapisujcie - bo jak nazbieram ponad 20 osób to zmieniamy ośrodek na większy - a jeżeli nikt się nie zapisze i zmieścimy się w 18 osobach to wpłacam zaliczke i jak potem będzie się chciało z 10 osób dopisać to już nie będzie takiej możliwości - bo po wpłaceniu zaliczki wszelkie zmiany sa mało opłacalne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.