Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to musze kogoś znaleźć co se ją wciepnie , bo taki ma uroczy pyszczek :> :decayed:

mi się tylko podoba jak macha łapkami :polew: :polew: :polew:

świntuch :naughty:

:embarrassed: nieprawda :gwizdanie:

perwersyjna świnia :decayed: :decayed:

hehe... :nose:

najważniejsze że niemam pedalskich zapędów :polew::grzywa:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to musze kogoś znaleźć co se ją wciepnie , bo taki ma uroczy pyszczek :> :decayed:

mi się tylko podoba jak macha łapkami :polew: :polew: :polew:

świntuch :naughty:

:embarrassed: nieprawda :gwizdanie:

perwersyjna świnia :decayed: :decayed:

hehe... :nose:

najważniejsze że niemam pedalskich zapędów :polew::grzywa:

i za to Cie lubie

a myslisz jeszcze o Wioli uczennicy ?

:polew:

Opublikowano

to musze kogoś znaleźć co se ją wciepnie , bo taki ma uroczy pyszczek :> :decayed:

mi się tylko podoba jak macha łapkami :polew: :polew: :polew:

świntuch :naughty:

:embarrassed: nieprawda :gwizdanie:

perwersyjna świnia :decayed: :decayed:

hehe... :nose:

najważniejsze że niemam pedalskich zapędów :polew::grzywa:

jest jeden taki

co ma pedalskie zapędy

na gliwickich

Glutosław go zwą, a różem on napisany i moderacją się chlubi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:26_________________________________________________nara :hi:

Opublikowano

i za to Cie lubie

a myslisz jeszcze o Wioli uczennicy ?

:polew:

o Wioli śnię w pon środę i piątek

o świderce z fantasy we wtorki, czwartki i soboty

a w niedziele mam koszmary bo w poniedziałek trzeba do pracy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:28_________________________________________________trzymaj się Pitek :hi::wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:28_________________________________________________piwko skończone to sobie zrobię zupkę chińska :decayed:

Opublikowano
:hi: ładny spam.. nie czytam z przyczyn technicznych :decayed:
Opublikowano

zupke?

tyś jest niezły

Opublikowano
  • Autor

:hi: ładny spam.. nie czytam z przyczyn technicznych :decayed:

dobrze , że nie czytasz bo było o Tobie sporo :decayed:
Opublikowano

:hi: ładny spam.. nie czytam z przyczyn technicznych :decayed:

dobrze , że nie czytasz bo było o Tobie sporo :decayed:

true :gwizdanie:

Opublikowano

zupke?

tyś jest niezły

no mam dzisiaj smaki hehe zjadłbym kurczaka z rożna :decayed::slina:

Opublikowano

:hi: ładny spam.. nie czytam z przyczyn technicznych :decayed:

dobrze , że nie czytasz bo było o Tobie sporo :decayed:

ładnie.. to ja specjalnie dres kupiłem, żeby się integrować a tu takie buty... ;( ;( niestety monitor strasznie męczy moje oczy i nie będę czytać tego ;( ;(
Opublikowano

ja zawijam spać panowie narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi: ładny spam.. nie czytam z przyczyn technicznych :decayed:

dobrze , że nie czytasz bo było o Tobie sporo :decayed:

ładnie.. to ja specjalnie dres kupiłem, żeby się integrować a tu takie buty... ;( ;( niestety monitor strasznie męczy moje oczy i nie będę czytać tego ;( ;(

nie wiesz co było pisane :naughty: to zajo że masz dresik :kox: wkońcu pasujesz do SK :good::decayed:

ja zawijam spać panowie narka :hi:

nara leniu :decayed:
Opublikowano

ja tez spadam panowie

bye

Opublikowano
  • Autor

ja tez spadam panowie

bye

3m sie :papa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemia Miszka, wszyscy poszli spać , bo sie Ciebie nie spodziewaliśmy już dziś :wink4:

Opublikowano

TO Miszka się Wita, nie żegna :mysli::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a ide spać :papa:

Opublikowano

TO Miszka się Wita, nie żegna :mysli::tongue4:

Krolu przyjdź mnie pożegnać na Gliwickie bo chcę już isć spać :decayed:

Opublikowano

TO Miszka się Wita, nie żegna :mysli::tongue4:

Krolu przyjdź mnie pożegnać na Gliwickie bo chcę już isć spać :decayed:

A co bez mojego pożegnania nie pójdziesz ? :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.