Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedno co mi się nie podoba to to że niemam takiego klangu na tym filtrze ITG :confused4: KN dawał zajeb*sty klang, przymierzę chyba KN spowrotem :gwizdanie:

Wywal ten syf, bo jest dziurawy i brudny!

Jak już to sprzedaj ITG i kup nowy K&N (i dbaj o niego!)... :chytry:

nom o nowym mówiłem o nowym :kox: tego starego przymierzę czy będzie klang jak będzie różnica to wymianka :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: spamerzy. Ale się hujo..wo czuję ;(

:hi: cemu ? auto nie jedzie?

albo take wydech

, kurde , co trzeba zrobić żeby tak jebał na czarno i jednocześnie miał moc :decayed:
Opublikowano

ja poprosze BAQu o takiego wydecha http://vimeo.com/8520271 :evil: ale by była masakra :decayed:

Czym robimy dziurę w dachu?! :naughty:

no jak czym szlifiera :polew:

Ja bym to kilofem zrobił... Raz a porządnie - zapier... i już by było.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to jak kilofem to ja to załatwię :decayed::cool1::wink4:

Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 23:06_________________________________________________Keżor co z tymi felami dzwoniłeś do gościa :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

wtryski milion pieńćset sto dziewięćset pewnie trzeba założyć :decayed:

Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:

to specjalnie na 1000 heheheh

Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:

ja poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle nauki w tym tyg że urlopu mi szkoda brać, i co się okazało lekarka mi powiedziała że jestem mocno przeziębiony i muszę brać leki bo mogę dostać zapalenia oskrzeli :confused4:

Opublikowano

wtryski milion pieńćset sto dziewięćset pewnie trzeba założyć :decayed:

i do tego turbo jak mały odrzutowiec :kox:

Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:

to specjalnie na 1000 heheheh

hehe ja ją kupiłem żeby w niej chodzić na dyskoteki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:

ja poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle nauki w tym tyg że urlopu mi szkoda brać, i co się okazało lekarka mi powiedziała że jestem mocno przeziębiony i muszę brać leki bo mogę dostać zapalenia oskrzeli :confused4:

Może też tak mam :gwizdanie: Bo jestem taki słaby że masakra :confused4:
Opublikowano

poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle

może u każdego kto przyjdzie to wykrywa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

już keidyś oglądałem ten filmik , polecam , bo muza fajna :decayed:

Keżor co z tymi felami dzwoniłeś do gościa :gwizdanie:

zapomniałem :wallbash: jutro zadzwonie , najlepiej pociśnij eSka :wink4:
Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:

ja poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle nauki w tym tyg że urlopu mi szkoda brać, i co się okazało lekarka mi powiedziała że jestem mocno przeziębiony i muszę brać leki bo mogę dostać zapalenia oskrzeli :confused4:

To musisz szybko skończyć kurację bo jak będziesz spożywał...? :gwizdanie:
Opublikowano

zapomniałem :wallbash: jutro zadzwonie , najlepiej pociśnij eSka :wink4

Postaram się też nie zapomnieć :decayed:
Opublikowano

pełen respect na spoty byś nie mógł przyjeżdzać bo byś rurą haczył :polew: :polew:

To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy :naughty:

ja poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle nauki w tym tyg że urlopu mi szkoda brać, i co się okazało lekarka mi powiedziała że jestem mocno przeziębiony i muszę brać leki bo mogę dostać zapalenia oskrzeli :confused4:

To musisz szybko skończyć kurację bo jak będziesz spożywał...? :gwizdanie:

wygoń choróbsko alkoholem :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

:hi:

nie czytam tego syfu :thumbdown:

Dresie z Sosnowca, masz auto? :naughty:

Opublikowano

narazie alkoholiowi mówię stop ;(

a czekają na mnie w lodóweczce dębowe i mnie wołają ;([br]Dopisany: 22 Luty 2010, 23:16_________________________________________________

:hi:

nie czytam tego syfu :thumbdown:

Dresie z Sosnowca, masz auto? :naughty:

:hi:

syf to macie na glywicach tutaj wszystko jest merytoryczne :naughty:

tak mam, jak byś się cofnął pare stron w tył to byś wiedział co i jak :cool1:

Opublikowano

:hi:

nie czytam tego syfu :thumbdown:

Dresie z Sosnowca, masz auto? :naughty:

te różowy tu rządzi prawo pięsci :baseball:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

nie czytam tego syfu :thumbdown:

Dresie z Sosnowca, masz auto? :naughty:

:hi: se doczytaj , nie ma letko :decayed:
Opublikowano

keżor, jak chcesz mieć śmoc i zasłonę dymną to kup sobie TDSa :naughty: miałem kiedyś i mogłem tylko współczuć jadącym za mną... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.