Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

keżor, jak chcesz mieć śmoc i zasłonę dymną to kup sobie TDSa :naughty: miałem kiedyś i mogłem tylko współczuć jadącym za mną... :polew:

nom kumpel miał 2,5tds to jak przy..ił to czarno jak z jelcza :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

keżor, jak chcesz mieć śmoc i zasłonę dymną to kup sobie TDSa :naughty: miałem kiedyś i mogłem tylko współczuć jadącym za mną... :polew:

ale że BMW wsensie ? :chytry:
Opublikowano

nom powiem ci Keżor że jak depniesz to trochę dymek ci idzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

nom powiem ci Keżor że jak depniesz to trochę dymek ci idzie :kox:

no bo mam nieszczelność :decayed: przy zdrowym prawie wcale nie kopci ;(

a BMW nie kupie bo:

18678_1081503055732_1771015797_156532_4736152_n.jpg

Opublikowano

keżor, jak chcesz mieć śmoc i zasłonę dymną to kup sobie TDSa :naughty: miałem kiedyś i mogłem tylko współczuć jadącym za mną... :polew:

ale że BMW wsensie ? :chytry:

si seniorrrrr

Opublikowano

nom powiem ci Keżor że jak depniesz to trochę dymek ci idzie :kox:

no bo mam nieszczelność :decayed: przy zdrowym prawie wcale nie kopci ;(

a BMW nie kupie bo:

18678_1081503055732_1771015797_156532_4736152_n.jpg

Ja tam lubię bmw, ale załatw mi to zdjęcie w większej rozdzielczości... proszę... ahahhahahah :polew: :polew: :polew: :polew: to jest właśnie jedyny ból jak ma się rwd... hahahah

Opublikowano

kiedyś piękną bMK 7ką podjechaliśmy z kumplem pod blok, zatrzymał się na trawniku było trochę z górki i spadł deszcz...

nie mogliśmy wyjechać :wallbash:

Opublikowano

nie czytam bo w sumie mam 23 strony, w tym 3 o czymś normalnym :gwizdanie:

jak mi się będzie nudziło to może poczytam :)

Opublikowano

kiedyś piękną bMK 7ką podjechaliśmy z kumplem pod blok, zatrzymał się na trawniku było trochę z górki i spadł deszcz...

nie mogliśmy wyjechać :wallbash:

A o dziwo mercedesy mimo, że też rwd to jakoś lepiej sobie radzą w tych sprawach. :blink:

Opublikowano

no bo mam nieszczelność :decayed: przy zdrowym prawie wcale nie kopci ;(

no to trzeba zwiekszyć nieszczelność :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor
http://i45.tinypic.com/5xsg43.jpg takie mam największe niestety :wink4:
Opublikowano

Panowie ja spadam

miłego spamowania hehehe zostawcie 1000 na jutro :hi:

______________________________________________

kiedyś piękną bMK 7ką podjechaliśmy z kumplem pod blok, zatrzymał się na trawniku było trochę z górki i spadł deszcz...

nie mogliśmy wyjechać :wallbash:

A o dziwo mercedesy mimo, że też rwd to jakoś lepiej sobie radzą w tych sprawach. :blink:

możłiwe dodam jeszcze że nie mógł wyjechać do tyłu pod małą górkę na mokrej trawie.

Opublikowano
  • Autor

no bo mam nieszczelność :decayed: przy zdrowym prawie wcale nie kopci ;(

no to trzeba zwiekszyć nieszczelność :decayed::wink4:

zrobie sobie taką klapke , że jak będe chciał żeby jebał dymem to będe ją otwierał , a jak będe chciał mieć moc to będe zamykał :polew: :polew:
Opublikowano

no bo mam nieszczelność :decayed: przy zdrowym prawie wcale nie kopci ;(

no to trzeba zwiekszyć nieszczelność :decayed::wink4:

keżor wyrwij dolot będzie dymmmm :tongue4::polew:

Opublikowano

http://i45.tinypic.com/5xsg43.jpg takie mam największe niestety :wink4:

dobre i to :naughty: dzieki :notworthy:

Opublikowano

uu Oko baju :hi:

Opublikowano
  • Autor

nara OKO :wink4:

a po mokrej trawie to może i byś swoim miał kłopociki koguciku :cool1:

Opublikowano

no bo mam nieszczelność :decayed: przy zdrowym prawie wcale nie kopci ;(

no to trzeba zwiekszyć nieszczelność :decayed::wink4:

zrobie sobie taką klapke , że jak będe chciał żeby jebał dymem to będe ją otwierał , a jak będe chciał mieć moc to będe zamykał :polew: :polew:

taa zasłona dymna :naughty:

Opublikowano

Ja też chyba spadam bo się kiepsko czuje :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.