Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie :hi: w niedzielę Gliwiczanie organizują spontaniczny wypad do Krakusów- można powiedzieć, że w ramach integracji przed Bukowiną :wink4: - są jacyś chętni ? dla posiadaczy paliwożernych padlin - istniej możliwość wypadu np. moim ekonomicznym powerskim dieselkiem :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na integrowanie zawsze znajdą się chętni... :wink4:

Opublikowano

Jest kabelek ide modzić... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: narazie pierwszy szok... komputer widzi go jako Ross-Tech ori kabel :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja w tą niedzielę odpadam :confused4:

Opublikowano

Ja nie bardzo chyba będę mógł jechać do krakowa ;(

Opublikowano

wróciłem od lekarki, dała mi jakieś inne antybiotyki :confused4:

byłem przy okazji w wydziale komunikacyjnym żeby mi wystawili naklejke ale fajna szpula mnie obsługiwała :slina:

Opublikowano

wróciłem od lekarki, dała mi jakieś inne antybiotyki :confused4:

byłem przy okazji w wydziale komunikacyjnym żeby mi wystawili naklejke ale fajna szpula mnie obsługiwała :slina:

dawaj zdjęcia :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wróciłem od lekarki, dała mi jakieś inne antybiotyki :confused4:

byłem przy okazji w wydziale komunikacyjnym żeby mi wystawili naklejke ale fajna szpula mnie obsługiwała :slina:

dawaj zdjęcia :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe już byś chciał :naughty: nie dość że ja samotny jestem to ty mi będziesz jeszcze podbierał laski :gwizdanie:

Opublikowano

wróciłem od lekarki, dała mi jakieś inne antybiotyki :confused4:

byłem przy okazji w wydziale komunikacyjnym żeby mi wystawili naklejke ale fajna szpula mnie obsługiwała :slina:

dawaj zdjęcia :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe już byś chciał :naughty: nie dość że ja samotny jestem to ty mi będziesz jeszcze podbierał laski :gwizdanie:

to chociaż dawaja adres tego urzędu :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

i niebyła żonata :naughty:

Opublikowano

...to rozumiem że masz jej numer?? :rolleyes:

Opublikowano

...to rozumiem że masz jej numer?? :rolleyes:

wiesz że ja wstydliwy jestem :confused4:

Opublikowano

...to rozumiem że masz jej numer?? :rolleyes:

wiesz że ja wstydliwy jestem :confused4:

taak?

to tylko na forum taki pyskaty?? :mysli:

Opublikowano

taak?

to tylko na forum taki pyskaty?? :mysli:

pyskaty? pokaż mi jeden post po którym tak wywnioskowałaś? :cool1:

Opublikowano

niejeden Ci mogę pokazać :tongue4:

Opublikowano

niejeden Ci mogę pokazać :tongue4:

no ciekaw jestem :mysli:

Opublikowano

niejeden Ci mogę pokazać :tongue4:

no ciekaw jestem :mysli:

wystarczy że wkleję kilka pw od ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wystarczy że wkleję kilka pw od ciebie :polew: :polew: :polew:

to miała być nasza tajemnica :gwizdanie:

pozatym mowa była o postach a nie o PW :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dziś będę miał lampki po drugim lifcie :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 16:42_________________________________________________jedzie dziś kto do tych buraczanych ryjkuf do SG ? :decayed::polew:

Opublikowano

wystarczy że wkleję kilka pw od ciebie :polew: :polew: :polew:

to miała być nasza tajemnica :gwizdanie:

pozatym mowa była o postach a nie o PW :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

oj kędzior, świntuszysz w co drugiej wypowiedzi, i bez hamulców piszesz co byś zrobił tym biednym kobitkom z fotek, :naughty:

więc nie ściemniaj mi tu że jesteś nieśmiały..

zresztą jakby coś to viola potwierdzi :tongue4: :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.