Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

czekaj czekaj niech tylko Keżor trochę przypakuje to zobaczysz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

czekaj czekaj niech tylko Keżor trochę przypakuje to zobaczysz :decayed:

a rosne w oczach :naughty:
Opublikowano

:decayed:

czekaj czekaj niech tylko Keżor trochę przypakuje to zobaczysz :decayed:

a rosne w oczach :naughty:

ok ja powoli się zbieram i wyjeżdżam :decayed:

Opublikowano
:bag:
Opublikowano
  • Autor

ja już wlazłem do auta odpaliłem płytke i c**j zbity , musiałem wrócić i nagrywam jeszcze raz , dobrze że kupiłem 3 CD :wallbash:

Opublikowano

ja już wlazłem do auta odpaliłem płytke i ch***j zbity , musiałem wrócić i nagrywam jeszcze raz , dobrze że kupiłem 3 CD :wallbash:

:decayed: zaraz widac ze z katowic

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

ja mam kape :thumbdown: ekipa od kuchni to jakieś matoły, meble na wymiar to chyba na wymiar a nie, że mi szpary pozostawiali :wallbash:.....nie ma dobrych fachowców już w tym kraju :wallbash:

i jeszcze wszystkiego nie zrobili bo nie mieli wszystkich elementów, właśnie robię liste co maja poprawić bo w czwartek wpadają 2 raz ;(

musiałem to komuś powiedzieć

:confused4:

Opublikowano

:hi:

ja mam kape :thumbdown: ekipa od kuchni to jakieś matoły, meble na wymiar to chyba na wymiar a nie, że mi szpary pozostawiali :wallbash:.....nie ma dobrych fachowców już w tym kraju :wallbash:

i jeszcze wszystkiego nie zrobili bo nie mieli wszystkich elementów, właśnie robię liste co maja poprawić bo w czwartek wpadają 2 raz ;(

musiałem to komuś powiedzieć

:confused4:

fachowcy są, ale trzeba się naszukać... no i kosztują niestety.

Opublikowano

:hi:

ja mam kape :thumbdown: ekipa od kuchni to jakieś matoły, meble na wymiar to chyba na wymiar a nie, że mi szpary pozostawiali :wallbash:.....nie ma dobrych fachowców już w tym kraju :wallbash:

i jeszcze wszystkiego nie zrobili bo nie mieli wszystkich elementów, właśnie robię liste co maja poprawić bo w czwartek wpadają 2 raz ;(

musiałem to komuś powiedzieć

:confused4:

fachowcy są, ale trzeba się naszukać... no i kosztują niestety.

no ci właśnie kosztują a i szukane było :wallbash:

szkoda gadać idę do "kuchni" po piwko :wallbash:

Opublikowano

siemano.

dzieki koleżanki i koledzy :)

ja piję drina :decayed:

a miałem od dzisiaj prowadzić zdrowy tryb życia :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Dzięki za spota panowie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no ja też już po spocie :hi: jutro chyba nie uderzamy do spiża, tylko dopiero w piątek byśmy poszli co ? :gwizdanie: wtedy Gliwice wpadną i My będziemy zamiast 6tego :decayed:

Opublikowano

no ja też już po spocie :hi: jutro chyba nie uderzamy do spiża, tylko dopiero w piątek byśmy poszli co ? :gwizdanie: wtedy Gliwice wpadną i My będziemy zamiast 6tego :decayed:

Piątek mi bardziej pasuje :naughty:
Opublikowano

Ja mogę prowadzić bo nie będę pić :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a co z sobotą??

Opublikowano

a co z sobotą??

No też idziemy :decayed:
Opublikowano

a co z sobotą??

No też idziemy :decayed:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :polew: :polew:
Opublikowano

kur** ta szkoła mnie rozpier**li no ku*** niemam nerwów normalnie, oddawałem babie sprawozdania z chemi z laboratoriów pisane od kolesia któremu przyjeła wszystkie i miał dobrze, lekko przeprawione żeby niebyło słowo w słowo i h** baba mi daje że wszystkie są do poprawy, kur** mam wyjeban* na ta szkołe pier**le

Opublikowano
  • Autor

Ja mogę prowadzić bo nie będę pić :gwizdanie: :gwizdanie:

a why? ale OK :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.