Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi po głowie pewien pomysł na poszerzane fele a jako że nie umie znaleźć 17' felg stalowych pozostają 16 cali :przebiegly:

dobry motyw :decayed: ja chce na zime poszerzyć 15ki , na jakieś 8-9" :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chodzi mi po głowie pewien pomysł na poszerzane fele a jako że nie umie znaleźć 17' felg stalowych pozostają 16 cali :przebiegly:

dobry motyw :decayed: ja chce na zime poszerzyć 15ki , na jakieś 8-9" :naughty:

no ale 15 troche małe wychodzą w nadkolu.. a 16 wyglądałyby nieco lepiej już.

Pytanie czy warto bo koszt całoścy wyszedłby mnie pewnie ponad 1000zł

Opublikowano

:hi: Panowie potrzebuję pilnie 2tys pożyczyć :decayed:

chodzi mi po głowie pewien pomysł na poszerzane fele a jako że nie umie znaleźć 17' felg stalowych pozostają 16 cali :przebiegly:

dobry motyw :decayed: ja chce na zime poszerzyć 15ki , na jakieś 8-9" :naughty:

no ale 15 troche małe wychodzą w nadkolu.. a 16 wyglądałyby nieco lepiej już.

Pytanie czy warto bo koszt całoścy wyszedłby mnie pewnie ponad 1000zł

Poszerzane stalówki wyglądają fajnie :good: Ale kurde za taą kasę można mieć alu nawet ładne jakieś :gwizdanie:
Opublikowano

pracownik roku właśnie wrócił do domu :hi:

Opublikowano

pracownik roku właśnie wrócił do domu :hi:

Siema chyba opierdalacz roku :decayed:
Opublikowano

pracownik roku właśnie wrócił do domu :hi:

Siema chyba opierdalacz roku :decayed:

a pfff :tongue4:

Opublikowano

Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz :kox:

Opublikowano

Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz :kox:

nom malutko teraz spamuje

Opublikowano

Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz :kox:

nom malutko teraz spamuje

Dobrze ze napisałaś że teraz :tongue4:
Opublikowano

Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz :kox:

nom malutko teraz spamuje

Dobrze ze napisałaś że teraz :tongue4:

hehe no od poniedziałku mało :tongue4: jak tam po nocce?

Opublikowano

Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz :kox:

nom malutko teraz spamuje

Dobrze ze napisałaś że teraz :tongue4:

hehe no od poniedziałku mało :tongue4: jak tam po nocce?

A luzik nawet. Mam większe zmartwienie czytaj pierwszy post na tej stronie ;(
Opublikowano

A luzik nawet. Mam większe zmartwienie czytaj pierwszy post na tej stronie ;(

nom to pisz do Maxa :naughty: ja niestety niejestem tak bogaty :confused4:

hehe a co ciekawego znalazłeś :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Panowie potrzebuję pilnie 2tys pożyczyć :decayed:

chodzi mi po głowie pewien pomysł na poszerzane fele a jako że nie umie znaleźć 17' felg stalowych pozostają 16 cali :przebiegly:

dobry motyw :decayed: ja chce na zime poszerzyć 15ki , na jakieś 8-9" :naughty:

no ale 15 troche małe wychodzą w nadkolu.. a 16 wyglądałyby nieco lepiej już.

Pytanie czy warto bo koszt całoścy wyszedłby mnie pewnie ponad 1000zł

Poszerzane stalówki wyglądają fajnie :good: Ale kurde za taą kasę można mieć alu nawet ładne jakieś :gwizdanie:

nie pomoge Ci z tą kasą

mmh no może jak bym chciał sobie stalówki poszerzyć to bym Ci pożyczył :gwizdanie:

_________________

[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 15:36_________________________________________________

A luzik nawet. Mam większe zmartwienie czytaj pierwszy post na tej stronie ;(

nom to pisz do Maxa :naughty: ja niestety niejestem tak bogaty :confused4:

hehe a co ciekawego znalazłeś :gwizdanie:

Pewnie znowu jakieś felgi :kox:

Opublikowano

Siemasz Oko siemasz Kanar :hi:

Pewnie znowu jakieś felgi

nom miałem niemówić ale się wygadam, Rafał planuje wsadzić 22" fele

Opublikowano

hej ho.. ja też bym potrzebował z 2 klocki tyle że u mnie to poszerzki i turbina by była, plus pare stówek na lakiernika :gwizdanie:

Opublikowano

Siemasz Oko siemasz Kanar :hi:

Pewnie znowu jakieś felgi

nom miałem niemówić ale się wygadam, Rafał planuje wsadzić 22" fele

Siemka

__________________

22" zobaczymy ocenimy :good:

Opublikowano

hej ho.. ja też bym potrzebował z 2 klocki tyle że u mnie to poszerzki i turbina by była, plus pare stówek na lakiernika :gwizdanie:

a mi by się przydało z jakieś 15tys :gwizdanie: na jakiś kompressor czy coś :evil:

Opublikowano

hej ho.. ja też bym potrzebował z 2 klocki tyle że u mnie to poszerzki i turbina by była, plus pare stówek na lakiernika :gwizdanie:

Ja przyjmę wszelkie datki na utrzymanie mnie i mojego A4

nr konta moge przesłać na PW

:polew: :polew:

Opublikowano

hej ho.. ja też bym potrzebował z 2 klocki tyle że u mnie to poszerzki i turbina by była, plus pare stówek na lakiernika :gwizdanie:

Ja przyjmę wszelkie datki na utrzymanie mnie i mojego A4

nr konta moge przesłać na PW

:polew: :polew:

hehe wybierasz styl jak panda :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.