Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:
Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:

no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: :drinks::punk:

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:

no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: :drinks::punk:

to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobra, koniec z gejostwem tu :decayed:

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:

no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: :drinks::punk:

to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobra, koniec z gejostwem tu :decayed:

musze potwierdzic stanley jest od weza i on go wsadza :decayed:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana :bag:

ta ikona zostaje moją oficjalną ikoną :bag:

ale spoko , byłem w długim związku i dużo zapomniałem , ale powoli wracam do żywych i niedługo przestane sie bać podbijać do takich d*p , co ja zrobie że te łatwe co widać , że chcą żebym podbił i niby z ryja do przeżycia mnie nie kręcą :dontknow: (spiż to był wyjątek) :polew:

ide na śniadanie :hi:

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:

no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: :drinks::punk:

to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobra, koniec z gejostwem tu :decayed:

musze potwierdzic stanley jest od weza i on go wsadza :decayed:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

i całkiem nieźle mu to wychodzi :good:

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:

no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: :drinks::punk:

to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobra, koniec z gejostwem tu :decayed:

musze potwierdzic stanley jest od weza i on go wsadza :decayed:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

i całkiem nieźle mu to wychodzi :good:

sluchaj tego juz nie wiem nie sprawdzalem :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley to ja sie pisze na taki "pierwszy raz" :naughty:

ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: :decayed:

no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: :drinks::punk:

to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobra, koniec z gejostwem tu :decayed:

musze potwierdzic stanley jest od weza i on go wsadza :decayed:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

i całkiem nieźle mu to wychodzi :good:

sluchaj tego juz nie wiem nie sprawdzalem :gwizdanie:

i mosz szczęście synek :kox:

hehehe

Opublikowano

i mosz szczęście synek :kox:

hehehe

:gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Wam
Opublikowano
:hi: Zaraz jadę oglądać fele do czewy :naughty:
Opublikowano

:hi: Zaraz jadę oglądać fele do czewy :naughty:

dobrze, że masz diesla, Pucka to by 1/3 drożej wyszło :decayed:
Opublikowano

Gnojowozy górą :polew:

Opublikowano

co do węża, wsadzania i tankowania: teraz, jak jest zimno to z tego mrozu jest taki twardy, że ho ho :blink:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 13:52_________________________________________________kumpel kupił sobie fajne fele 16":

t0ut9.jpg

IUD5S.jpg

Opublikowano

co do węża, wsadzania i tankowania: teraz, jak jest zimno to z tego mrozu jest taki twardy, że ho ho :blink:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 13:52_________________________________________________kumpel kupił sobie fajne fele 16":

t0ut9.jpg

IUD5S.jpg

fajne ale troche male w 17 lub 18 wygladaj bosko :slina:

Opublikowano

:hi: wszystkim

co do węża, wsadzania i tankowania: teraz, jak jest zimno to z tego mrozu jest taki twardy, że ho ho :blink:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 13:52_________________________________________________kumpel kupił sobie fajne fele 16":

t0ut9.jpg

IUD5S.jpg

fajne ale troche male w 17 lub 18 wygladaj bosko :slina:

nom nie ma porównania w wyglądzie autka ale opony... to już inna sprawa

Opublikowano
:hi: siema oko moj przyjacielu :naughty::decayed:
Opublikowano
  • Autor

od 18tu w góre mi sie ta felga widzi , chyba że 17ka na jakieś niskiej oponie

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.