Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

na pewno żaden nie był by trzeźwy :gwizdanie:

ja zym przelweał do jakiejś butli na nastepną impreze :polew: :polew:

ja bym byl :gwizdanie:

do którego drinka?? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

na pewno żaden nie był by trzeźwy :gwizdanie:

ja zym przelweał do jakiejś butli na nastepną impreze :polew: :polew:

ja bym byl :gwizdanie:

heheh nie odpuścisz :tongue4:

nom pewnie mnie też uda się dojechać :kox:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:41_________________________________________________

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

tylko tam pewnie nie było by żadnej dziewczyny :wink4:

tylko te wkur...ne co by po swoich facetów przyszły :polew: :polew:

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

tylko tam pewnie nie było by żadnej dziewczyny :wink4:

a w czekoladzie nie ma facetów?

...i tu sam sobie odpowiedz :naughty:

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

to by byla ro***erducha :naughty:

nawet bym z tego baru niewychodził :decayed:

będę później narka

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

tylko tam pewnie nie było by żadnej dziewczyny :wink4:

a w czekoladzie nie ma facetów?

...i tu sam sobie odowiedz :naughty:

nom jeszcze mnie w czekoladzie nie było więc pewnie żaden face tam nie bywał :tongue4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:44_________________________________________________heheh urwalem watek

:decayed:

czas konczyc prace i do dommuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :>

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

na pewno żaden nie był by trzeźwy :gwizdanie:

ja zym przelweał do jakiejś butli na nastepną impreze :polew: :polew:

ja bym byl :gwizdanie:

do którego drinka?? :decayed:

nie pije :gwizdanie: wiec do konca :naughty:

Opublikowano
:hi: jest tu kto? :naughty:
Opublikowano

nie ma nikogo :tongue4:

Opublikowano

e tam,

wolałabym knajpę gdzie faceci piją za darmo...

to by był dopiero ubaw :kox:

tylko tam pewnie nie było by żadnej dziewczyny :wink4:

a w czekoladzie nie ma facetów?

...i tu sam sobie odpowiedz :naughty:

jest bardzo mało facetów... wczoraj przez częśc wieczoru byliśmy tylko z keżorem... potem się jakieś sępy zleciały
Opublikowano

a tu znowu gadka o d*pach :mysli:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 16:36_________________________________________________

juz ja tam wiem jak taką zgodę załatwić :naughty:

fundniesz mi Avusy ? :naughty:

Opublikowano

a tu znowu gadka o d*pach :mysli:

lepsze o d*pach niż jak na gliwickich o gejach :decayed:
Opublikowano

a tu znowu gadka o d*pach :mysli:

lepsze o d*pach niż jak na gliwickich o gejach :decayed:

true :decayed:

Opublikowano

a tu znowu gadka o d*pach :mysli:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 16:36_________________________________________________

juz ja tam wiem jak taką zgodę załatwić :naughty:

fundniesz mi Avusy ? :naughty:

możemy ponegocjować :naughty:

ale temat avusków uważam za zamknięty :chytry:

Opublikowano

ja już sie w końcu pogubiłem, jak te avusy wyglądają... :mysli:

Opublikowano

a tu znowu gadka o d*pach :mysli:

lepsze o d*pach niż jak na gliwickich o gejach :decayed:

przyjdziesz :gwizdanie:

Opublikowano

a tu znowu gadka o d*pach :mysli:

lepsze o d*pach niż jak na gliwickich o gejach :decayed:

przyjdziesz :gwizdanie:

nie to ty przyjdziesz :gwizdanie: :gwizdanie:

że chcesz na d*py jechać :decayed:

Opublikowano

ja już mam d*pę...

Opublikowano

ja już mam d*pę...

no z tylu napewno :decayed:

Opublikowano

ja już mam d*pę...

no z tylu napewno :decayed:

:polew:

Opublikowano
:hi: Ale ludzie to sk***ysyny. Wróciłem właśnie z czewy :gwizdanie: Na aukcji napisane felgi w bdb stanie itp. Oglądam a tu szrama przez pół długości felgi po spawaniu :wallbash: :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.