Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A tak w ogóle to mierzyłem te 18-stki ASA ale kupa totalna jak dla mnie :gwizdanie:

230320101056.jpg

rozumiem , że z tyłu 18 a z przodu 17 :kox: te Twoja mają ładniejsze ranty , ale tamte rozmiarowo wyglądają lepiej :wink4:

ale jestem za 17kami , nie możesz mieć większych niż prezes :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie w rozmiarze nie było jakiejś kolosalnej różnicy a moją są mega i jeśli będą większe to tylko takie i żadne inne :wink4: Te ASA mają rant i to jest lipa dla felgi bo jest mniejsza.

Opublikowano

Witam szanownych kolegów :hi:

Jednak się dzisiaj nie poznamy, bo cholerny urząd mi nie dał tablic na dziś a bez to tak troche lipnie podjechać :D do odbioru dopiero na jutro także jak coś to do następnego spotu

Pozdro for all

Opublikowano

no i pojechałem :wallbash: brakło prądu :dontknow: ,chyba nie dojade do tych Kato nigdy....ide grzebac :hi:

Opublikowano

no i pojechałem :wallbash: brakło prądu :dontknow: ,chyba nie dojade do tych Kato nigdy....ide grzebac :hi:

Ty się już nie tłumacz :gwizdanie:

Opublikowano

siema chłopacy :polew:

mam prośbę, wyślijcie liste fajnych utworków na 1-2 płytki CD Audio, czyli ok 30-40 utworków

zaznaczam, że lubie większość rodzajów muzy oprócz: Heavy Metalu itp, D'n'B, Ogólnie cięzkich klimatów typu Qlimax

najlepiej to jakiś Dancehall, R'n'B, jakiś dobry pop i ogólnie to co w radiu leci i jest na czasie

to se z teledyskiem nagraj :decayed:

no to juz wczoraj widzialem i jest ok (ale ta w zlotym staniku to porazka ta druga jest lepsza, chyba w bialym)

ale prosze o wiecej, bo w temacie o muzyce do auta to kupa jest totalna i lipa

Opublikowano

no i pojechałem :wallbash: brakło prądu :dontknow: ,chyba nie dojade do tych Kato nigdy....ide grzebac :hi:

Ty się już nie tłumacz :gwizdanie:

:thumbup: Jeeeeest :radocha: klema mi wylatała :heat: taka pierdoła [przeca :a4fan: sie nie psują] :chytry: ale juz mi sie niechce dojezdzac :disgust:
Opublikowano

A4 się nie psuje ja miałem na szczęście tylko dziurę w dolocie :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał no musiał byś widzieć to co ja :gwizdanie: nie do opisania są te fele :good:

nadrabiam spam...

Opublikowano

Rafał no musiał byś widzieć to co ja :gwizdanie: nie do opisania są te fele :good:

nadrabiam spam...

No jak Kanar zrobił tą rundkę to też nie mogłem się napatrzeć :wink4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:12_________________________________________________Zawijam się powoli spać :gwizdanie:
Opublikowano

uff przeczytałem spam, no tylko mnie niebyło i od razu głupoty o motoryzacji żeście pisali :thumbdown::polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

ja jeszcze z 20min i też będę zawijał

o której jutro Rafał rezacie ? bo może bym podskoczył :naughty:

Opublikowano

Gdzieś koło 16:30 :wink4:

Opublikowano

Gdzieś koło 16:30 :wink4:

ok to jak coś to będę pisał :kox: oczywiścię o ile mogę :gwizdanie:

Opublikowano

Gdzieś koło 16:30 :wink4:

ok to jak coś to będę pisał :kox: oczywiścię o ile mogę :gwizdanie:

Spoko wpadaj :wink4:
Opublikowano

Gdzieś koło 16:30 :wink4:

ok to jak coś to będę pisał :kox: oczywiścię o ile mogę :gwizdanie:

Spoko wpadaj :wink4:

jeśli mi nic niewyskoczy (tak jak Bulikowi) to przybędę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spoko ja muszę tą gumę zrobić bo inaczej jadę bez auta do bukowiny :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko ja muszę tą gumę zrobić bo inaczej jadę bez auta do bukowiny :gwizdanie:

to śmigniemy na rowerach :decayed:

Opublikowano

Spoko ja muszę tą gumę zrobić bo inaczej jadę bez auta do bukowiny :gwizdanie:

to śmigniemy na rowerach :decayed:

Nie głupi pomysł :polew:
Opublikowano

nie czytam spamu bo to nie ma sensu nawet :thumbdown:

jutro postaram się jak najszybciej wpaść, zobaczymy jak mnie GPS poprowadzi :rolleyes:

Opublikowano

nie czytam spamu bo to nie ma sensu nawet :thumbdown:

jutro postaram się jak najszybciej wpaść, zobaczymy jak mnie GPS poprowadzi :rolleyes:

Masz już wszystko przygotowane do lamp no nie :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.