Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry ;)

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr.Stanley :pali:

po mgr nie stawia się kropki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja kupiłem Finlandie + reedsy

Stanley gratulacje :hi:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 16:46_________________________________________________Jak coś to mogę zostać prezesem - i mogę wtedy nawet dać sobie w podpisie - że lubię spoty katowickie bardziej od gliwickich

mgr z kropka to magazynier ;)

i nawiasem gratuluje mgr (bez kropka) stan ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to było wiadome że Stan sie obroni bo wiadomo kto trzymał kciuki ;)

ide odepać stresy z roboty :hi:

Opublikowano

Wróciłem do domu muszę się ogarnąć i jechać na jakieś zakupy bo nic nie mam a przy okazji przetestuje auto :naughty:

Gratulacje Stanley :wink4:

Opublikowano

Pan MAGISTER już pije..... możecie mu pogratulować :decayed:

krótki ten dzisiejszy dzień będzie miał :kox:

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr Stanley :pali:

a gdzie wy tu widzicie kropkę po mgr :lol1:

Opublikowano
  • Autor

k**wa , dół jak c**j mam ... ;(

Opublikowano

ku***a , dół jak ch***j mam ... ;(

co się stało? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ku***a , dół jak ch***j mam ... ;(

co się stało? :mysli:

nie mam auta na zlot , nie wiadomo jeszcze co sie stało , po naprawie turbiny nie mam kasy , po c**ju zlot będzie :disgust:

nawet mnie nie stać wódki kupić , żeby sie za swoje najebać ;(

Opublikowano

ku***a , dół jak ch***j mam ... ;(

co się stało? :mysli:

nie mam auta na zlot , nie wiadomo jeszcze co sie stało , po naprawie turbiny nie mam kasy , po c**ju zlot będzie :disgust:

nawet mnie nie stać wódki kupić , żeby sie za swoje najebać ;(

:pociesz:

nie martw sie, nie braknie nam :wink4:

Opublikowano

ku***a , dół jak ch***j mam ... ;(

co się stało? :mysli:

nie mam auta na zlot , nie wiadomo jeszcze co sie stało , po naprawie turbiny nie mam kasy , po c**ju zlot będzie :disgust:

nawet mnie nie stać wódki kupić , żeby sie za swoje najebać ;(

będzie dobrze :wink4: wiesz że jak co to służymy pomocą :good:

Opublikowano

zgadza sie kezor nie braknie ty i tak malo mozesz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej mnie dołuje brak auta :confused4: po to ten zlot jest , żeby pojechać i pokazać swoje autko ;(

Opublikowano

najbardziej mnie dołuje brak auta :confused4: po to ten zlot jest , żeby pojechać i pokazać swoje autko ;(

na letnim się przylansujemy :naughty:

Opublikowano

najbardziej mnie dołuje brak auta :confused4: po to ten zlot jest , żeby pojechać i pokazać swoje autko ;(

jak cie to pocieszy to mozesz moim podjechac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej mnie dołuje brak auta :confused4: po to ten zlot jest , żeby pojechać i pokazać swoje autko ;(

jak cie to pocieszy to mozesz moim podjechac :wink4:

nie pocieszy :wink4: ale dzięki

najbardziej mnie dołuje brak auta :confused4: po to ten zlot jest , żeby pojechać i pokazać swoje autko ;(

na letnim się przylansujemy :naughty:

w wakacje to ja już będe aurisem sie bujał :decayed:
Opublikowano

siema z wieczora wkońcu udało mi sie opanować zerwany gwint w piaście gwintownik jedyne 75 pln :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no ale bedzie dla potomnych jak komóś się zrwie gwint zapraszam mogę pozyczyć

audica wymyta wypastowana papućki zmienione diman mi tylko szpileczke jutro podrzuci i prujemy na bukowine

keżor na marginesie nie kupuj fur z rejestracją WR takie kanciaże że głowa mała :no: :no: :no:

Opublikowano

w wakacje to ja już będe aurisem sie bujał :decayed:

że niby tojotom??

siema Max

Opublikowano

:shocked:

ale się cicho zrobiło wszyscy się pewnie pakuja

Opublikowano

SIEMA !!!

Od której strony mam czytać ten spam z gratulacjami ??? :mysli: :mysli:

PS. Szukam kierowcy na jutrzejszy wyjazd. Czekam na info do godz 22, jeśli nikt nie odpowie bede musiał przestał pić :disgust: i tego byście nie chcieli :gwizdanie:

A samopoczucie dopisuje :decayed:

Opublikowano

po pierwsze: :hi:

po drugie: gratulacje panie magistrze :oklaski:

po trzecie: przykra sprawa Kezor ale bedzie lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

Szukam kierowcy na jutrzejszy wyjazd. Czekam na info do godz 22, jeśli nikt nie odpowie bede musiał przestał pić :disgust: i tego byście nie chcieli :gwizdanie:

A samopoczucie dopisuje :decayed:

ja mógłbym poprowadzić , to nie jest problem , ale ja bym wolał o 10tej jechać , ale pewnie Kędzior czy Krolu też opanują tą machine :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.