Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh

to pewnie vodki brakło :gwizdanie:

musze troche przyhamować

nie piję do jutra :gwizdanie:

stanley jeszcze z 2 piwka jutro masz na 1300 :naughty:

mogę mieć ciężko :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nawet spotkałem jednego Spartana :polew:

A ja widziałem jak walczył z Persami :polew:
Opublikowano

heheh

to pewnie vodki brakło :gwizdanie:

musze troche przyhamować

nie piję do jutra :gwizdanie:

stanley jeszcze z 2 piwka jutro masz na 1300 :naughty:

mogę mieć ciężko :gwizdanie:

podejrzewam że nikt się nie oszczędzał :kox:

_______________________

były jakieś straty? :bag:

Opublikowano

były jakieś straty? :bag:

Tylko prześcieradło :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

Ja się zmywam też, bo mnie zaczyna już mulić, jak u większości mało spania było :gwizdanie:

Narka :hi:

Opublikowano

Ja się zmywam też, bo mnie zaczyna już mulić, jak u większości mało spania było :gwizdanie:

Narka :hi:

Narazie :hi:
Opublikowano

Ja się zmywam też, bo mnie zaczyna już mulić, jak u większości mało spania było :gwizdanie:

Narka :hi:

trzymaj się

Opublikowano

były jakieś straty? :bag:

Tylko prześcieradło :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew:

czytałem historię o rycerzu :gwizdanie:

Ja się zmywam też, bo mnie zaczyna już mulić, jak u większości mało spania było :gwizdanie:

Narka :hi:

:hi: narka

Opublikowano

:hi:

powiem tak...

żałucie wszyscy Ci którzy nie pojechali 250 pln za 2 dni zajebistej zabawy to naprawdze niewiele więc nie popełnijcie fopa i nie zapomnijcie o czerwcowym zlocie śląska organizowane przez GL

wszystkim obecnym :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

za za***isty klimat i mojemu prywatnemu kamerzyście :good:

Opublikowano

dzięki wszystkim za mega impreze :notworthy:

Jako ekipa byliśmy nr 1 :good:

Opublikowano

:hi:

powiem tak...

żałucie wszyscy Ci którzy nie pojechali 250 pln za 2 dni zajebistej zabawy to naprawdze niewiele więc nie popełnijcie fopa i nie zapomnijcie o czerwcowym zlocie śląska organizowane przez GL

wszystkim obecnym :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

za za***isty klimat i mojemu prywatnemu kamerzyście :good:

... a jeżeli ma ktoś problemy finansowe wydaje karty kredytowe i udzielam kredytów

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra Panowie, Taniec z gwiazdami się kończy, więc trzeba iść spać :dance2:

trzymajcie się ramy :lazy:

Opublikowano

dobra Panowie, Taniec z gwiazdami się kończy, więc trzeba iść spać :dance2:

trzymajcie się ramy :lazy:

3msie

___________________

ja też spadam do jutra :hi:

Opublikowano

Max, nie wierze że Ty to napisałeś :decayed:

dlatego też myślę że na czerwcowych urodzinach spotów śląskich zagości jeszcze większa i jeszcze bardziej odjechana ekipa :naughty:

Opublikowano

Kanar pochwal się co wyrezałeś :naughty:

Opublikowano

...........ok koledzy.........spadamy odespać impreze :)

Opublikowano

Ja też spadam spać

:hi:

Opublikowano

Max, nie wierze że Ty to napisałeś :decayed:

dlatego też myślę że na czerwcowych urodzinach spotów śląskich zagości jeszcze większa i jeszcze bardziej odjechana ekipa :naughty:

w gruncie rzeczy to nawet was lubie :naughty: :naughty: :naughty:

no co robie reklame dla mnie i mojej drugiej połówki było naprawde zajefajnie i wiem że w czerwcu też może być ogień z tyłka

ide se oscypka w mikrofali podgrzać

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:hi: pochwale sie jak skończe.. bo mi zaparował cały reflektor i wygląda lipnie teraz :/
Opublikowano

:hi:

ekipa odsypia :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.