Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak dla mnie nr4 lub nr 5 od lewej :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra druga połowa meczu i już brameczka :kox:

może jeszcze tu zerknę po szpilu :hi:

Opublikowano

lepiej by coś lepszego puścili... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

" do pokojuuuu" :decayed:

Opublikowano

" do pokojuuuu" :decayed:

?? :mysli:

Opublikowano

" do pokojuuuu" :decayed:

?? :mysli:

no what ?

nie kumasz? :mysli:

Opublikowano

nom niekumie[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________zawijam w kimonko baju :hi:

Opublikowano

nom niekumie[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________zawijam w kimonko baju :hi:

no trzymaj sie :wink4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:34_________________________________________________http://www.kabarety.tworzymyhistorie.pl/2457_paranienormalni_pan_mariolka.php

szkoda, ze nie do końca, ale warto :polew:

Opublikowano

Wrzucam fotki, narazie tutaj, jak ktos sobie nie zyczy jakis zdjec to walic na pw zanim wrzuce to na ogolny

http://picasaweb.google.pl/czester1800/Bukowina2010#

Opublikowano

Wrzucam fotki, narazie tutaj, jak ktos sobie nie zyczy jakis zdjec to walic na pw zanim wrzuce to na ogolny

http://picasaweb.google.pl/czester1800/Bukowina2010#

napiszę nieskromnie: najlepsze foty jakie ukazały się do dzisiaj z Bukowiny :decayed:

Opublikowano

Wrzucam fotki, narazie tutaj, jak ktos sobie nie zyczy jakis zdjec to walic na pw zanim wrzuce to na ogolny

http://picasaweb.google.pl/czester1800/Bukowina2010#

napiszę nieskromnie: najlepsze foty jakie ukazały się do dzisiaj z Bukowiny :decayed:

Dzieki :hi:

Opublikowano

:hi:

po robocie, przeglądając foty Czestera natrafiłem na...

http://picasaweb.google.pl/czester1800/Bukowina2010#5454914385520924514

wielkie pojednanie :decayed:

:polew:

fotka wyszła :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 06:00_________________________________________________

Wrzucam fotki, narazie tutaj, jak ktos sobie nie zyczy jakis zdjec to walic na pw zanim wrzuce to na ogolny

http://picasaweb.google.pl/czester1800/Bukowina2010#

napiszę nieskromnie: najlepsze foty jakie ukazały się do dzisiaj z Bukowiny :decayed:

jestem tego samego zdania :good:

Opublikowano

Czester, fotki pierwsza klasa :good:

sparta bardzo fotogeniczna :decayed::naughty:

kurde diman, dobrze że akurat masz łapki w górze bo ... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czester, fotki pierwsza klasa :good:

sparta bardzo fotogeniczna :decayed::naughty:

kurde diman, dobrze że akurat masz łapki w górze bo ... :gwizdanie:

:decayed:

:naughty::decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 09:59_________________________________________________ :hi: sieama wogule :wink4:

Opublikowano

zadzwoniłem do szefa tej wulkanizacji w Sosnowcu i pytam go czy jest możliwość zamiany opon( ja daje moje z profilem 50, a on mi z profilem 45)

No i dialog:

Szef. Jest taka możliowość o ile pana opony są w bdb stanie

JA. Są w bdb stanie. A ile musiałbym dopłacić za taką wymianę?

Szef. Musiałbym Pana opony zobaczeć, ale myślę,że dopłata w granicach 100zł/szt

JA. :blink::shocked::disgust: A ja się dodzwoniłem do wulkanizacji, czy do Izraela i rozmawiam z jakimś żydem ? :wallbash:

Chciałem jeszcze dodać: a ciulnąć cie w pysk ? :polew:

Opublikowano

olej typa, niech spie.dala na bambus, żyd j..any :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.