Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadzwoniłem do szefa tej wulkanizacji w Sosnowcu i pytam go czy jest możliwość zamiany opon( ja daje moje z profilem 50, a on mi z profilem 45)

No i dialog:

Szef. Jest taka możliowość o ile pana opony są w bdb stanie

JA. Są w bdb stanie. A ile musiałbym dopłacić za taką wymianę?

Szef. Musiałbym Pana opony zobaczeć, ale myślę,że dopłata w granicach 100zł/szt

JA. :blink::shocked::disgust: A ja się dodzwoniłem do wulkanizacji, czy do Izraela i rozmawiam z jakimś żydem ? :wallbash:

Chciałem jeszcze dodać: a ciulnąć cie w pysk ? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: pijusy

Czester, fotki pierwsza klasa :good:

sparta bardzo fotogeniczna :decayed::naughty:

kurde diman, dobrze że akurat masz łapki w górze bo ... :gwizdanie:

:decayed:

Skoro ty nie protestujesz, a sie zarzekalas ze nogi z du... powyrywasz jak twoje zdjecia trafia na forum, to wrzucam foty na ogolny :naughty:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

Opublikowano

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

:no::shocked:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:

ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... :kox:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:

ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... :kox:

no dobra ale caly czas sie zastanawiam co ja z tym wspolnego mam :gwizdanie:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:

ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... :kox:

:punish:

weź się do roboty, a Dimana zostaw w spokoju ( myśmy razem wódkę pili :naughty: ) wszystko jest dogadane :decayed:

Opublikowano

caly czas ciężko pracuje :tongue4:

Opublikowano

caly czas ciężko pracuje :tongue4:

zadzwonić do grubego i sie zapytac ? :naughty:

Opublikowano

caly czas ciężko pracuje :tongue4:

zadzwonić do grubego i sie zapytac ? :naughty:

dawaj, zobaczymy czy się przebijesz przez jego sekretarkę :naughty:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:

ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... :kox:

:punish:

weź się do roboty, a Dimana zostaw w spokoju ( myśmy razem wódkę pili :naughty: ) wszystko jest dogadane :decayed:

stan wez jej wyjasnij ze czlowiek musi sie kiedys napic w meskim gronie :gwizdanie:

Opublikowano

powiedzmy że te akurat przeszły autoryzacje :wink4:

a reszte to juz stan z dimanem załatwi :gwizdanie:

co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:

ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... :kox:

:punish:

weź się do roboty, a Dimana zostaw w spokoju ( myśmy razem wódkę pili :naughty: ) wszystko jest dogadane :decayed:

stan wez jej wyjasnij ze czlowiek musi sie kiedys napic w meskim gronie :gwizdanie:

problem w tym, że Ona lubi pić w męskim gronie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema Stefan :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 11:31_________________________________________________Bulczas szukałeś kiedyś tego :

http://allegro.pl/item953310787_lusterko_zewnetrzne_elektr_prawe_audi_a4_94_99.html

nie drogo moim zdaniem i w kolorze :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

joł joł biczes! :)

Opublikowano

joł joł biczes! :)

nie jołuj tylko wpadaj we wtorek sie polansować
Opublikowano

:hi:

ziomale,

ale mi się nie chce pracować :sick3: :sick3: :sick3:

masakra jakaś

fotki czestera jak zawsze pierwsza klasa

Diman ty chyba jego muza byłeś bo nawet ola nie ma tylu ujęć co ty

:polew: :polew: :polew: :polew:

kędzior bez komentarza "this is sparta" po polsku

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

sa kabelki jak ktoś chce dzis odebrac osobiście - tel 600 996 743 - ja lecę na pocztę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.