Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie spinaj sie tak kolego :wink4:

poza tym jestem na bierząco i to bynajmniej nie są osądy, a raczej podsumowanie Twoich szokujących mnie wypowiedzi :blink:

:polew: :polew:

Ty se Baśka lepiej poczytaj co nasz skromny Krolu wypisywał :polew: :polew:

spoko widzialam ...

ale Krolu by mnie nie chciał, bo bym mu redsy spijałam :kox:

no co ty wszystkie bym ci oddał, żebyś bardziej uległa była :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty:

Basia, albo mi się wydaje albo Królu czuje do Ciebie mięte :>

Stanley, dobranoc :polew:

Pucek :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: nie przeginaj

Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

wypij coś z nami i pójdź na imprezę, a zobaczysz jak się bawi A4 klub :kox:

Królu, przecież wiadomo że żartowałem :)

Opublikowano

Krolu jesteś gość :good:

Opublikowano

jestem

Opublikowano

Krolu jesteś gość :good:

:good: :good:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 23:54_________________________________________________

jestem

no to będzie wp***dol :decayed:
Opublikowano

Stanley, dobranoc :polew:

Stanley pewnie wypatruje przez okno prostytutek :decayed:

Opublikowano

Pucek z chęcią ale żona i córeczka mała w domku a mało mam czasu przez pracę i sklep dla nich to może jak bedzie czas to sie na spocik urwę ale poza tym chyba juz nei bardzo....

Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

bo to ja stoje tyłem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

jestem

ile Basi zostało tego wina? :naughty:

Stanley, dobranoc :polew:

Stanley pewnie wypatruje przez okno prostytutek :decayed:

myślisz że nasz MAGISTER INŻYNIER jest aż tak zboczony ? :naughty:

Opublikowano

wp***dol??? kto komu???

Opublikowano

Pucek z chęcią ale żona i córeczka mała w domku a mało mam czasu przez pracę i sklep dla nich to może jak bedzie czas to sie na spocik urwę ale poza tym chyba juz nei bardzo....

To ty biedniejszy niż żebrak jesteś skoro czasu nie masz wogóle :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek z chęcią ale żona i córeczka mała w domku a mało mam czasu przez pracę i sklep dla nich to może jak bedzie czas to sie na spocik urwę ale poza tym chyba juz nei bardzo....

to jak ty zorganizujesz ten wieczor kumplowi jak ty taki zarobiony jestes :cool1:

Opublikowano

jestem

ile Basi zostało tego wina? :naughty:

Stanley, dobranoc :polew:

Stanley pewnie wypatruje przez okno prostytutek :decayed:

myślisz że nasz MAGISTER INŻYNIER jest aż tak zboczony ? :naughty:

Pucek nie pytaj, ma sie ku końcowi ;( ;(

Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

bo to ja stoje tyłem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

to proponuję na solarium iść inne bo pod posladkami masz blade ślady;) a depilacja widzę u Ciebie okey;0

Opublikowano

na komorze napierdzielam, szukam na google zdjęcia kupy. ;)

Opublikowano

na komorze napierdzielam, szukam na google zdjęcia kupy. ;)

:sick3: :sick3: :sick3: nie chcesz mnie bić to dobrze :naughty:
Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

bo to ja stoje tyłem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

to proponuję na solarium iść inne bo pod posladkami masz blade ślady;) a depilacja widzę u Ciebie okey;0

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pucek z chęcią ale żona i córeczka mała w domku a mało mam czasu przez pracę i sklep dla nich to może jak bedzie czas to sie na spocik urwę ale poza tym chyba juz nei bardzo....

to jak ty zorganizujesz ten wieczor kumplowi jak ty taki zarobiony jestes :cool1:

no i tu jest problem nie mam czasu innych pann poszukać...;/[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________poza tym jakoś tyłek nieforemny :sick3:

Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

bo to ja stoje tyłem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

to proponuję na solarium iść inne bo pod posladkami masz blade ślady;) a depilacja widzę u Ciebie okey;0

No przecież mówiłem ku*wa, że smakosz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.