Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam do kuchni po piwo :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajcie już spokój elvisowi, chłopak chciał dobrze :naughty:

jestem

ile Basi zostało tego wina? :naughty:

Stanley, dobranoc :polew:

Stanley pewnie wypatruje przez okno prostytutek :decayed:

myślisz że nasz MAGISTER INŻYNIER jest aż tak zboczony ? :naughty:

Pucek nie pytaj, ma sie ku końcowi ;( ;(

niedobrze, a ja dzisiaj kończę na 5 drinku i wystarczy tego :)

Opublikowano

gregory kto smakosz? kurna....aaaaa Ty to rozumię już kumam :naughty::tongue4:

Opublikowano

heheheh tym bardziej śmieszie że znasz tego Księżulka;) nie no widzę spoko ludziska jesteście pośmiać sie mozna :notworthy:

bo to ja stoje tyłem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

to proponuję na solarium iść inne bo pod posladkami masz blade ślady;) a depilacja widzę u Ciebie okey;0

No przecież mówiłem ku*wa, że smakosz :decayed:

koneserrrrr :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

Opublikowano

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

nie musi Cie bronić... nic Ci tu nie grozi :wink4:

my nie gryziemy

przynajmniej nie zawsze :evil: :evil:

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Opublikowano

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

spooooko, musisz wszystko brać na lajcie :naughty:

Opublikowano

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

nie musi Cie bronić... nic Ci tu nie grozi :wink4:

no wiesz nie wiem...konesssssssser, smakoszzzzzz? nie bardzo czaję

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

nie, niektórym po prostu brakuje sexu i mają zły humor :polew:

:polew:

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

nie musi Cie bronić... nic Ci tu nie grozi :wink4:

my nie gryziemy

przynajmniej nie zawsze :evil: :evil:

Basia, no nie gadaj że nic mu nie zrobisz :naughty:

to tylko dla mnie byłaś taka ostra :>

Opublikowano

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

nie musi Cie bronić... nic Ci tu nie grozi :wink4:

my nie gryziemy

przynajmniej nie zawsze :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w sumie nei dziwie się po takiej ilości % to większość z oso na forum już ma niezły light :good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________Basi niby brakuje????????? uuuuuuu niedobrze niedobrze ;( :confused4::embarrassed::no:

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

Opublikowano

ja nie twierdzę że Basi brakuje czegoś :gwizdanie:

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

nie, niektórym po prostu brakuje sexu i mają zły humor :polew:

:polew:

Pucek dzięki za obronę - :notworthy:

nie musi Cie bronić... nic Ci tu nie grozi :wink4:

my nie gryziemy

przynajmniej nie zawsze :evil: :evil:

Basia, no nie gadaj że nic mu nie zrobisz :naughty:

to tylko dla mnie byłaś taka ostra :>

:shocked: :shocked:

ale luz, fajerwerków tez nie pamiętam :kox:

Opublikowano

ja nie twierdzę że Basi brakuje czegoś :gwizdanie:

potwierdzam :cool1:
Opublikowano

w sumie nei dziwie się po takiej ilości % to większość z oso na forum już ma niezły light :good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________Basi niby brakuje????????? uuuuuuu niedobrze niedobrze ;( :confused4::embarrassed::no:

jak by mi czegoś brakowalo, to bym teraz błądziła po mieście :kox:

Opublikowano

w sumie nei dziwie się po takiej ilości % to większość z oso na forum już ma niezły light :good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________Basi niby brakuje????????? uuuuuuu niedobrze niedobrze ;( :confused4::embarrassed::no:

jak by mi czegoś brakowalo, to bym teraz błądziła po mieście :kox:

i nastała cisza :naughty:

Opublikowano

w sumie nei dziwie się po takiej ilości % to większość z oso na forum już ma niezły light :good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________Basi niby brakuje????????? uuuuuuu niedobrze niedobrze ;( :confused4::embarrassed::no:

jak by mi czegoś brakowalo, to bym teraz błądziła po mieście :kox:

i nastała cisza :naughty:

Basia nas załatwiła... :disgust:
Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.