Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

u to sie bedzie dzialo :gwizdanie:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

Opublikowano

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

ze mną zawsze jest fajnie :evil: :evil:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

ale zescie polecieli ze spamem :blink:

myslalem ze dam rade nadrobic ale sie pomylilem wiec spadam i do jutra :hi:

ps: albo mi sie wydawalo albo dzis 70% ludzi w Imperium to plec damska :gwizdanie:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

ej ej ... ja pamiętam fajerwerki i nie tylko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

ej ej ... ja pamiętam fajerwerki i nie tylko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...i tu mnie masz :wink4:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

I do tego wymiotował :>

Opublikowano

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

ze mną zawsze jest fajnie :evil: :evil:

no nie wiem malo jakos imprezowalismy cza to nadrobic :gwizdanie:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

nie....

królu to skryty ale bardzo rozrywkowy chłopak :naughty:

tyle w temacie :)

Arek, kiedyś myślałem że imperium to fajny klub, z fajnymi d*pami, pojechaliśmy do spiża i stwierdzam jednogłośnie że SPIŻ to po prostu harem... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

długo mam czekać ??? :chytry:

Opublikowano

...i tu mnie masz :wink4:

niechcej, żeby to wyszło na forum ogólne :wink4: :wink4: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:44_________________________________________________

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

długo mam czekać ??? :chytry:

ej ty na pewno nie masz siostry ?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

I do tego wymiotował :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

długo mam czekać ??? :chytry:

no jak adresu nie wyslalas to co mi tu krzyczysz dajesz adres i gibam :cool1:

Opublikowano

Arek, kiedyś myślałem że imperium to fajny klub, z fajnymi d*pami, pojechaliśmy do spiża i stwierdzam jednogłośnie że SPIŻ to po prostu harem... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No to jeszcze kiedyś musisz do Onyx-u wpaść :naughty:

Opublikowano

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

I do tego wymiotował :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po tych oscypkach z grilla :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

...i tu mnie masz :wink4:

niechcej, żeby to wyszło na forum ogólne :wink4: :wink4: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:44_________________________________________________

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

długo mam czekać ??? :chytry:

ej ty na pewno nie masz siostry ?? :mysli: :mysli:

nie, nie... tylko brata :tongue4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:47_________________________________________________

No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić :decayed::kox:

a mi już królu nie musi nic udowadniać :decayed:

ma u mnie RESPEKT :gwizdanie:

czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :mysli:

:polew: :polew:

I do tego wymiotował :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po tych oscypkach z grilla :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.