Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli chętni to ja, Gregor, Królu, Keżor, siostra Króla, może Diman :decayed:

prawie że stała ekipa, pewnie KOKS też :>

Koks da znać na pewno w piątek po spocie jak już w domu będzie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

Opublikowano

czyli chętni to ja, Gregor, Królu, Keżor, siostra Króla, może Diman :decayed:

prawie że stała ekipa, pewnie KOKS też :>

Koks da znać na pewno w piątek po spocie jak już w domu będzie :decayed:

dokladnie :gwizdanie:

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

okey :kox:

Opublikowano

Ja jestem za tym piątkiem, bo następny może mnie nie być :wink4:

lepiej żebyś był .... bo mam pewien pomysł :mysli:

No to będę :naughty: :naughty:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:
Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

Dobrze, że już po pisankach

:polew:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

tak czy siak redsów nie będzie ...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

a ja zacieram rece :kox:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

tak czy siak redsów nie będzie ...

:polew: :polew: :polew:

ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję
Opublikowano

to mi się zaczyna podobać :decayed:

jak zostanę zaproszony to będzie extra :polew:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

a ja zacieram rece :kox:

łapki, surykatko :tongue4::polew:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

tak czy siak redsów nie będzie ...

:polew: :polew: :polew:

ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję

Impreza garażowa to jest to :kox:

Opublikowano

to mi się zaczyna podobać :decayed:

jak zostanę zaproszony to będzie extra :polew:

podanie i dwa zdjęcia :decayed:

emaila wysyłam na pw :guma:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

a ja zacieram rece :kox:

łapki, surykatko :tongue4::polew:

jak zwal tak zwal :tongue4:

Opublikowano

Impreza garażowa to jest to :kox:

Garaż to taka knajpa w katowicach :cool1:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 01:13_________________________________________________

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

a ja zacieram rece :kox:

łapki, surykatko :tongue4::polew:

A moj post zignorowałaś - bo nie wygodny ? :cool1: :cool1: :cool1:
Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

tak czy siak redsów nie będzie ...

:polew: :polew: :polew:

ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję

Impreza garażowa to jest to :kox:

moze byc garaz byle byla wodeczka i doborowe towarzystwo do picia :kox: :kox:

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

tak czy siak redsów nie będzie ...

:polew: :polew: :polew:

ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję

"o mnie sie nie martw, o mnie sie nie martw, ja sobie rade dammmm " :gwizdanie:

Opublikowano

Jak dobrze, że jutro można pospać :dance: Bo wczoraj siedziałem do 2, a o 8:00 obudzono mnie brutalnie na rodzinne śniadanie wielkanocne :thumbdown:

Opublikowano

musze dopracowac szczegóły... :mysli:

jeszcze do tego wrócimy :naughty:

a ja już sie boję :decayed:

tak czy siak redsów nie będzie ...

:polew: :polew: :polew:

ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję

"o mnie sie nie martw, o mnie sie nie martw, ja sobie rade dammmm " :gwizdanie:

no właśnie widziałem :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.