Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

to może tym razem Miron będzie prowadził ?

Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

to może tym razem Miron będzie prowadził ?

Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja nawet jakbym chciał to nie dostanę :evil: :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

diman, jakby cos to Cie przygarniemy, tylko trzeba jakos stana unieszkodliwić :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

a Ty krolu daj mi spokoj, jak byś pracowal od rana do wieczora, to też byś wymagal resetu :decayed:

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

to może tym razem Miron będzie prowadził ?

Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja nawet jakbym chciał to nie dostanę :evil: :evil: :evil: :evil:

Czego, wódki ci polejemy :good::friends:

:decayed:

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

to może tym razem Miron będzie prowadził ?

Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja nawet jakbym chciał to nie dostanę :evil: :evil: :evil: :evil:

spoko krolu najwyzej zakupisz nowe hamulce i bedzie git :decayed:

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

to może tym razem Miron będzie prowadził ?

Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja nawet jakbym chciał to nie dostanę :evil: :evil: :evil: :evil:

Ty musisz pić :decayed:

Opublikowano

ja myślę że spiż był by lepszy, chociaż w garażu będzie spokojniej :naughty:

niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie:

diman, jakby cos to Cie przygarniemy, tylko trzeba jakos stana unieszkodliwić :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

a Ty krolu daj mi spokoj, jak byś pracowal od rana do wieczora, to też byś wymagal resetu :decayed:

spoko cos sie pomysli wiecej wodeczki dla niego i luz :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty krolu daj mi spokoj, jak byś pracowal od rana do wieczora, to też byś wymagal resetu :decayed:

ja po prostu ripostuję, za docinki od reedsach ...

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

spoko krolu najwyzej zakupisz nowe hamulce i bedzie git :decayed:

nie ma takiej opcji zbieram na lodówkę :embarrassed:

Opublikowano

a Ty krolu daj mi spokoj, jak byś pracowal od rana do wieczora, to też byś wymagal resetu :decayed:

ja po prostu ripostuję, za docinki od reedsach ...

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

spoko krolu najwyzej zakupisz nowe hamulce i bedzie git :decayed:

nie ma takiej opcji zbieram na lodówkę :embarrassed:

spoko, wiesz że kto jak kto, ale ja znam sie na żartach :kox: :kox: :kox:

:tongue4:

Opublikowano

nie ma takiej opcji zbieram na lodówkę :embarrassed:

a co wynajales juz cos :naughty:

bo jak tak to moja tesciowa ma jedna na zbyciu

Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

Opublikowano

nie ma takiej opcji zbieram na lodówkę :embarrassed:

a co wynajales juz cos :naughty:

nie ale jak wynajmę to nie będę miał już kasy na lodówkę... bo mnie czynsz zeżre...a gdzie wódę będę trzymać
Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

nie czaisz bazy kolego :naughty:

Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

ej no, paskudzicie klimaty :disgust:

Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

ej no, paskudzicie klimaty :disgust:

:gwizdanie:
Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

ej no, paskudzicie klimaty :disgust:

zgadzam się, temu staremu kawalerowi chyba czegoś brakuje :wink4:

Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

głodnemu chleb na mysli..
Opublikowano

Ty musisz pić :decayed:

jak tylko mogę- to z Tobą zawsze :decayed:

Nowe ciepłe braciszki :naughty:

ej no, paskudzicie klimaty :disgust:

zgadzam się, temu staremu kawalerowi chyba czegoś brakuje :wink4:

czego ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.