Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Seski :)

Kędzior wiesz jak to jest potrzeba i brak kasy matką wynalazków ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szczególnie brak kasy to matka wynalazków :evil:

Opublikowano

jak mi dalej tak bedą płacić to niebawem wymyśle nowe paliwo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema Seski :)

Kędzior wiesz jak to jest potrzeba i brak kasy matką wynalazków ;)

hehe dobre nieznałem tego :good:

Opublikowano

hehe nie musisz

kup poprostu starego merca beczke to i na gnojówce pojedzie i będziemy mówić że ekologicznie :polew:

Opublikowano

to co będę mógł dzisiaj na Spocie rameczki sobie założyć nasze??? będzie ktoś miał??? :notworthy:

Opublikowano

jak mi dalej tak bedą płacić to niebawem wymyśle nowe paliwo :polew: :polew: :polew:

hehe no to wtedy byś został miliarderem :decayed:

to co będę mógł dzisiaj na Spocie rameczki sobie założyć nasze??? będzie ktoś miał??? :notworthy:

niestety raczej ramek niekupisz na spocie bo u nas brak ale jeśli chcesz to możesz sobię zamówić tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/iv_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t123997.0.html

Opublikowano

to co będę mógł dzisiaj na Spocie rameczki sobie założyć nasze??? będzie ktoś miał??? :notworthy:

Tak jak mówiłem, może znajdę jaką srameczkę w garażu... :gwizdanie:

P.S. Cze wszystkim, którzy wstali nieco później i jeszcze ich nie widziałem! :hi:

STANLEY NAJLEPSZEGO!!!

Opublikowano

to co będę mógł dzisiaj na Spocie rameczki sobie założyć nasze??? będzie ktoś miał??? :notworthy:

Tak jak mówiłem, może znajdę jaką srameczkę w garażu... :gwizdanie:

P.S. Cze wszystkim, którzy wstali nieco później i jeszcze ich nie widziałem! :hi:

STANLEY NAJLEPSZEGO!!!

dobry tobie ;)

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego naj...naj..najlepszego Stanley!! :drunk:

bo diody są na 12V , a w aucie masz więcej

moje postoje też na początku mrugały :decayed:

co innego te z S6 , jak tam jest komp , który trzyma stałe 12V napięcie :)

Keżor wystarczy zamontować na kablu stabilizator napięcia 7812, rozchodzi się o jeden element elektroniczny i napięcia na diodach będziesz miał stałe 12V. Element ten kosztuje poniżej 1zł w sklepie elektronicznym :wink4:

987897671.jpg

Opublikowano
:hi: Na chwilę potem jadę mam kilka spraw :gwizdanie:
Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

Opublikowano

koledzy a ja nie dam rady auta umyć....;/ na Spocik i co teraz?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:43_________________________________________________

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja będę.... :naughty:

Opublikowano

To wpadniesz brudnym, nie ma to takiego znaczenia :cool1: Nie zlinczują cię za to na pewno.

Opublikowano

koledzy a ja nie dam rady auta umyć....;/ na Spocik i co teraz?

Przyjedź to zobaczysz... :gwizdanie:

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

No jak to? Przecież dziś ważny dzień... :wink4::kox:
Opublikowano

To wpadniesz brudnym, nie ma to takiego znaczenia :cool1: Nie zlinczują cię za to na pewno.

jheheh nie bierzcie tego na poważnie - uczę się co ?? heheh

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

No jak to? Przecież dziś ważny dzień... :wink4::kox:

dlatego własnie trzeba poczynić pewne przygotowania stacjonarnie :kox:

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

No jak to? Przecież dziś ważny dzień... :wink4::kox:

no ja nie wiem czy się wyrobie, jak nie to pewnie spóźnie się chwilke albo nie przyjade bo będzie już bardzo późno :P

a co to dziś za ważny dzień? :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.