Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie będziemy się ustawiać bo ja 1 raz tam będę :audi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

No jak to? Przecież dziś ważny dzień... :wink4::kox:

no ja nie wiem czy się wyrobie, jak nie to pewnie spóźnie się chwilke albo nie przyjade bo będzie już bardzo późno :P

a co to dziś za ważny dzień? :chytry:

tak samo ważny jak dla Ciebie 4 dni temu :tongue4:

impreza :dance:

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

No jak to? Przecież dziś ważny dzień... :wink4::kox:

no ja nie wiem czy się wyrobie, jak nie to pewnie spóźnie się chwilke albo nie przyjade bo będzie już bardzo późno :P

a co to dziś za ważny dzień? :chytry:

tak samo ważny jak dla Ciebie 4 dni temu :tongue4:

impreza :dance:

a w tym sensie :D

to będzie balanga ok :P to aż chyba postaram się przyjechać jak najwcześniej :D

Opublikowano

Kto się dziś pisze na spota? :kox:

ja sie jeszcze waham :nose:

No jak to? Przecież dziś ważny dzień... :wink4::kox:

no ja nie wiem czy się wyrobie, jak nie to pewnie spóźnie się chwilke albo nie przyjade bo będzie już bardzo późno :P

a co to dziś za ważny dzień? :chytry:

tak samo ważny jak dla Ciebie 4 dni temu :tongue4:

impreza :dance:

:kox:
Opublikowano

kto tu mówił o jakieś imprezie :kox: :kox:

Opublikowano

krolu wszyscy mówia o jakiejś imprezie tylko nikt się nie chce przyznać kto stawia :polew:

Opublikowano

no ja bym sie tam napił :D w końcu mam wolne 3 dni :decayed:

Opublikowano

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

Opublikowano

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

Basia fajny avatar - szkoda, że nie czerwone :evil:
Opublikowano

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

:good:
Opublikowano

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

:good:

będziesz dziś pracuś??
Opublikowano

dobra ja spadam do domku bo sunia mi jeszcze narobi w przedpokoju... :confused4:

albo co gorsza rozwali drzwi lub wyskoczy przez balkon :gwizdanie:

Opublikowano

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

Basia fajny avatar - szkoda, że nie czerwone :evil:

W czerwonych to pewnie dziś wystąpi w domu w związku z tą uroczystością... :wink4: :gwizdanie:

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

:good:

będziesz dziś pracuś??

No chyba tak. :embarrassed::wink4:
Opublikowano

ale się drzemłem

Opublikowano

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

bywa i tak

STANLEY, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :rolleyes:

Opublikowano

ale narobiłam...

to sie stanley zdziwi :hahaha:

zrobiłaś obiad sama? no jak tak to rzeczywiście się zdziwi

:polew: :polew: :wink4:

:hi:

Informuję, że dzisiaj mnie nie będzie :disgust:

bywa i tak

witaj bracie górniku :hi: co to ci wyskoczyło?

Opublikowano

no Hej Kędzior :)

a noo albo dzisiaj jadę na spota albo jutro na imprezę :gwizdanie:

Opublikowano

no Hej Kędzior :)

a noo albo dzisiaj jadę na spota albo jutro na imprezę :gwizdanie:

a gdzie to się wybierasz na balange? :decayed:

Opublikowano

no Hej Kędzior :)

a noo albo dzisiaj jadę na spota albo jutro na imprezę :gwizdanie:

a gdzie to się wybierasz na balange? :decayed:

Ty jesteś i tak chory :gwizdanie:

Opublikowano

no Hej Kędzior :)

a noo albo dzisiaj jadę na spota albo jutro na imprezę :gwizdanie:

a gdzie to się wybierasz na balange? :decayed:

Ty jesteś i tak chory :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.