Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co tu robić, co tu robić...

rezać :kox:

tylko za co ;(

a u mnie to nawet niema co rezać :wallbash: co za silnik żeby niemiał turbo to porażka :wallbash:

to chociaż obudowę silnika na czerwono pomaluj :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe mówisz że to doda kucy? :polew: :polew: :polew:

no i to ile :shocked: :shocked: :shocked: tyle co turbo - tylko taki małe :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i to ile :shocked: :shocked: :shocked: tyle co turbo - tylko taki małe :gwizdanie:

no jak różowy mówi no to faktycznie tak musi być :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich Kędzior co do przetestowania mojej fury to nic straconego może w następny wtorek

Opublikowano

Witam wszystkich Kędzior co do przetestowania mojej fury to nic straconego może w następny wtorek

nom mam nadzieję że nas będziesz odwiedzał systematycznie :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich Kędzior co do przetestowania mojej fury to nic straconego może w następny wtorek

nom mam nadzieję że nas będziesz odwiedzał systematycznie :wink4:

przydała by się jakaś krecha.. :cool1: :cool1: :cool1:
Opublikowano

Następnym razem przyjadę z Pieskiem :)

Opublikowano

Następnym razem przyjadę z Pieskiem :)

:dance:

Opublikowano

przydała by się jakaś krecha.. :cool1: :cool1: :cool1:

nom to już jak będzie jakaś pogoda to się można pobawić :naughty: noi musowo z Puckiem się muszę ustawić :kox:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 10:58_________________________________________________

Następnym razem przyjadę z Pieskiem :)

jedyna rasa psów które mi się podobają z małych :wink4:

Opublikowano

Bardziej męskich w sklepie nie było więc wziąłem takiego :wink4:

Opublikowano

przydała by się jakaś krecha.. :cool1: :cool1: :cool1:

nom to już jak będzie jakaś pogoda to się można pobawić :naughty: noi musowo z Puckiem się muszę ustawić :kox:

to będzie tak jak ja bym się chciał ustawić z Keżorem :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________

Bardziej męskich w sklepie nie było więc wziąłem takiego :wink4:

:polew: :polew:
Opublikowano

Bardziej męskich w sklepie nie było więc wziąłem takiego :wink4:

hehe nom takiego to nawet Rambo by się nie powstydził :wink4:

przydała by się jakaś krecha.. :cool1: :cool1: :cool1:

nom to już jak będzie jakaś pogoda to się można pobawić :naughty: noi musowo z Puckiem się muszę ustawić :kox:

to będzie tak jak ja bym się chciał ustawić z Keżorem :gwizdanie: :gwizdanie:

yy czyli że co?? :przebiegly:

Opublikowano

i co tu robić, co tu robić...

rezać :kox:

tylko za co ;(

a u mnie to nawet niema co rezać :wallbash: co za silnik żeby niemiał turbo to porażka :wallbash:

to chociaż obudowę silnika na czerwono pomaluj :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe mówisz że to doda kucy? :polew: :polew: :polew:

no i to ile :shocked: :shocked: :shocked: tyle co turbo - tylko taki małe :gwizdanie:

a tam takie małe ja mysle że to takie bi będzie przynajmniej :kox:

krolu...

ty jesteś...

różowy... :shocked:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:04_________________________________________________

Następnym razem przyjadę z Pieskiem :)

a co ty masz za pieska?:P

Opublikowano

Bardziej męskich w sklepie nie było więc wziąłem takiego :wink4:

hehe nom takiego to nawet Rambo by się nie powstydził :wink4:

przydała by się jakaś krecha.. :cool1: :cool1: :cool1:

nom to już jak będzie jakaś pogoda to się można pobawić :naughty: noi musowo z Puckiem się muszę ustawić :kox:

to będzie tak jak ja bym się chciał ustawić z Keżorem :gwizdanie: :gwizdanie:

yy czyli że co?? :przebiegly:

mam powiedzieć wprost? czy delikatnie...
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 10:27_________________________________________________

:hi:

zaś rok starszy :disgust:

emeryci do domu!!! :cygaro:

:oklaski:

:punish:

Opublikowano

a tam takie małe ja mysle że to takie bi będzie przynajmniej :kox:

krolu...

ty jesteś...

różowy... :shocked:

no nie chciałem bo to takie gejowskie... ale Miron powiedział, że muszę być trochę klubowiczem bo inaczej nie dadzą mi vipa - więc siła wyższa :confused4:

Opublikowano

Na temat pieska to może koledzy się wypowiedzą

Opublikowano

a co ty masz za pieska?:P

madafaka killerdoga

west_highland_white_terier04.jpg

mam powiedzieć wprost? czy delikatnie...

pisz wprost Pucek jakoś to zniesie :polew::wink4:
Opublikowano

pisz wprost Pucek jakoś to zniesie :polew::wink4:

dostaniesz wpi^*($l :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Poziek mi wysłał smsa że coś mnie tu obgaujecie i mam z wami zrobić porządek :kox:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 10:27_________________________________________________

:hi:

zaś rok starszy :disgust:

emeryci do domu!!! :cygaro:

:oklaski:

:punish:

bo z babami trzeba krótko :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.