Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jo wos widzialem jak szliscie do auta na parkingu juz przjezdzalem kolo was a kezorowi machom ale on zakochany chyba w tych lagunach co widzial w ssc

no przejeżdżało jakieś padło A4 na SM , ale nie miało ramek to nie przyglądałem sie kto tam siedzi :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: wszystkim :hi:
Opublikowano

jo wos widzialem jak szliscie do auta na parkingu juz przjezdzalem kolo was a kezorowi machom ale on zakochany chyba w tych lagunach co widzial w ssc

no przejeżdżało jakieś padło A4 na SM , ale nie miało ramek to nie przyglądałem sie kto tam siedzi :decayed:

a myślałem że Olafus był tym clio :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jo wos widzialem jak szliscie do auta na parkingu juz przjezdzalem kolo was a kezorowi machom ale on zakochany chyba w tych lagunach co widzial w ssc

no przejeżdżało jakieś padło A4 na SM , ale nie miało ramek to nie przyglądałem sie kto tam siedzi :decayed:

a myślałem że Olafus był tym clio :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

a w ogóle to ide na ściane :kox::hi:

Opublikowano

jo wos widzialem jak szliscie do auta na parkingu juz przjezdzalem kolo was a kezorowi machom ale on zakochany chyba w tych lagunach co widzial w ssc

no przejeżdżało jakieś padło A4 na SM , ale nie miało ramek to nie przyglądałem sie kto tam siedzi :decayed:

nooo jutro zaloze ramki juz ja ci dam padlo hehe ale poki co kezor moje smiga a to twoje stoi hahaha :polew: kurde na spoty smigam a ty nawet auta nie poznajesz :([br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 15:52_________________________________________________

jo wos widzialem jak szliscie do auta na parkingu juz przjezdzalem kolo was a kezorowi machom ale on zakochany chyba w tych lagunach co widzial w ssc

no przejeżdżało jakieś padło A4 na SM , ale nie miało ramek to nie przyglądałem sie kto tam siedzi :decayed:

a myślałem że Olafus był tym clio :polew: :polew: :polew:

brak słow hahah pado mi clio ehhh no dym zrobie we wtorek hehe porusze ten temat ! :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Olafus, a widziałeś tego gościa w clio który próbował wejść w zakręt na ręcznym? :naughty:

bo niezły z niego był kaskader :polew:

Opublikowano

nie heheh a to bylo jak przjezdzalem kolo was ? :) wogole to zamiast sie odzywac ze smigacie do silesi to cisza :)

Opublikowano

nie heheh a to bylo jak przjezdzalem kolo was ? :) wogole to zamiast sie odzywac ze smigacie do silesi to cisza :)

Ty przejechałeś a ten koleś dopiero potem wyskoczył :)

a w Silesii byliśmy na moment :naughty:

Opublikowano

heheh kurcze ze ja go nie widzialem :) aha no jo tyz na chwila wpadl do 3 sklepow zoabczyc czy jest jakas kurtka wiosenna heheh

Opublikowano

joł joł

Opublikowano

joł joł

joł joł :punk:

Opublikowano

joł joł

joł joł :punk:

wielkie jooooł :gwizdanie:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

u same rapery :decayed:

Opublikowano

Siemka! ściemka :gicior:

Opublikowano

u same rapery :decayed:

Do tego chyba każdemy trochę brakuje :naughty:
Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

Co ty nie powiesz.... :gwizdanie:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

Opublikowano

u same rapery :decayed:

Do tego chyba każdemy trochę brakuje :naughty:

co Ty gadsz ziom? :yeah::silacz:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.