Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

kot ot w ogole wymyślił :sick3: :sick3: :sick3:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

kot ot w ogole wymyślił :sick3: :sick3: :sick3:

vódkę? ukraińcy, a żeby ją przynieść z lodówki? jaaaa :decayed:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

I pomyśleć, że to kobiety lały :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

I pomyśleć, że to kobiety lały :embarrassed:

:decayed:

to nie są kobiety...to są vódkopijcy :naughty:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

kot ot w ogole wymyślił :sick3: :sick3: :sick3:

vódkę? ukraińcy, a żeby ją przynieść z lodówki? jaaaa :decayed:

:polew: :polew:

a widzicie na oczy dzisiaj ?

Opublikowano

I pomyśleć, że to kobiety lały :embarrassed:

:decayed:

hmm czy ja o czymś niewiem :mysli:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

po czym :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

kot ot w ogole wymyślił :sick3: :sick3: :sick3:

vódkę? ukraińcy, a żeby ją przynieść z lodówki? jaaaa :decayed:

:polew: :polew:

a widzicie na oczy dzisiaj ?

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

ja też :gwizdanie:

to ta ukraińska przejebana vódka :kox:

kot ot w ogole wymyślił :sick3: :sick3: :sick3:

vódkę? ukraińcy, a żeby ją przynieść z lodówki? jaaaa :decayed:

:polew: :polew:

a widzicie na oczy dzisiaj ?

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

40% szansy na przeżycie :kox:

Opublikowano

I pomyśleć, że to kobiety lały :embarrassed:

:decayed:

hmm czy ja o czymś niewiem :mysli:

jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny :rolleyes:

Opublikowano

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

I pomyśleć, że to kobiety lały :embarrassed:

:decayed:

hmm czy ja o czymś niewiem :mysli:

Ty i tak byłeś chory :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

I pomyśleć, że to kobiety lały :embarrassed:

:decayed:

hmm czy ja o czymś niewiem :mysli:

jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny :rolleyes:

no to ci Kedzior pojechal teraz :gwizdanie:

Opublikowano

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

była mega, ale mój brzuchol niechciał pod koniec już jej przyjmować :naughty:

miał dość :>

Opublikowano

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo :kox:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

po czym :kox: :gwizdanie:

jak by Pucek nie robił dymów po nocy... to może bym sie wyspał :decayed: o której pojechałeś do domu??? [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:36_________________________________________________

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo :kox:

I to JAKIE :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

była mega, ale mój brzuchol niechciał pod koniec już jej przyjmować :naughty:

miał dość :>

no szczególnie ze spales na przedpokoju i twarza do ziemi :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo :kox:

żarcie było, ale robione u Keżora w domu :naughty: :naughty: :naughty:

i potem siedzieliśmy w "piwnicy" :kox:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:38_________________________________________________

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

była mega, ale mój brzuchol niechciał pod koniec już jej przyjmować :naughty:

miał dość :>

no szczególnie ze spales na przedpokoju i twarza do ziemi :gwizdanie: :polew:

na LINOLEUM :decayed: ale za***iście mnie chłodziło :polew:

potem spałem na tym fotelu :naughty:

Opublikowano

siema - jakiś taki zjebany dziś jestem :disgust:

po czym :kox: :gwizdanie:

jak by Pucek nie robił dymów po nocy... to może bym sie wyspał :decayed: o której pojechałeś do domu??? [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:36_________________________________________________

widzimy, ale ciężko mi coś zjeść :gwizdanie:

na etykiecie pisało że ma 40% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: :kox: :kox:

wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo :kox:

I to JAKIE :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no jajecznica pisal gregor :cool1:

a do chaty pojechalem 4.45 :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.