Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby ktoś chciał zmienić markę z audi na gwiazdę to mam wóz do pochytania, cena do małej negocjacji

:gwizdanie:

http://mb-motors.otomoto.pl/mercedes-clk-63-amg-black-series-63-amg-C12277897.html

mietki są denne :thumbdown: i jeszcze ten kolor

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 09:25_________________________________________________

jakby ktoś chciał zmienić markę z audi na gwiazdę to mam wóz do pochytania, cena do małej negocjacji

:gwizdanie:

http://mb-motors.otomoto.pl/mercedes-clk-63-amg-black-series-63-amg-C12277897.html

Ja bym go wziął Stan ale ten kolor mi nie pasuje... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

:hi:

joł :hi:

Opublikowano

:hi:

joł :hi:

Co znowu nuda w robocie czy wogóle siedzisz w domu? :cool1:
Opublikowano

no ja ogólnie pracuję z domu :kox:

Opublikowano

no ja ogólnie pracuję z domu :kox:

No ale czasem gdzieś tam jedziesz a dziś "0" planów? :naughty:
Opublikowano

Aha, ziomy z którymi wczoraj była burzliwa rozmowa nt tej nieszczęsnej uszczelki pod głowicą :wallbash:

przekopałem całe forum i doszedłem do tematu w którym rozwiałem wątpliwości, no przynajmniej swoje, miejsce z którego mi cieknie to uszczelka pod....pod zaworami, wątek który obcziłem na szybko wczoraj dotyczył diesla, dziś zszedłem na dół i zrobiłem fotę tego miejsca i porównałęm z tym na forum, odpowiedź brzmi uszczelka zaworów, a nie pod głowicą, a to już max prosty zabieg,

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 09:39_________________________________________________

no ja ogólnie pracuję z domu :kox:

No ale czasem gdzieś tam jedziesz a dziś "0" planów? :naughty:

jeżdżę, jeżdżę :naughty: ale ustawiam to sobie pod siebie, umawiam spotkania w tych miejscach gdzie mi pasuje i gdzie mam coś do załatwienia, wczoraj popracowałem dość sporo więc dziś więcej roboty przed kompem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

To widzę że masz dobrą pracę skoro pracujesz sprzed kompa :>

Kurde kolejny spot mnie minął, ale nie mam jak podjechać bo krążownik stoi już prawie 2 tygodnie w serwisie może w przyszły wtorek się już będę mógł pojawić i to na klubowych ramkach :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dopiero wstałem :cool1:

Opublikowano

:hi:

Dopiero wstałem :cool1:

No tacy to pożyją... :wink4:

Ja dziś znowu się nudzę. Praca dopiero jutro nocka i później dopiero we wtorek i dość na ten miesiąc... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dopiero wstałem :cool1:

No tacy to pożyją... :wink4:

Ja dziś znowu się nudzę. Praca dopiero jutro nocka i później dopiero we wtorek i dość na ten miesiąc... :gwizdanie:

Tacy to pożyją :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dopiero wstałem :cool1:

No tacy to pożyją... :wink4:

Ja dziś znowu się nudzę. Praca dopiero jutro nocka i później dopiero we wtorek i dość na ten miesiąc... :gwizdanie:

Tacy to pożyją :naughty:

:tongue4:
Opublikowano

:hi:

Dopiero wstałem :cool1:

No tacy to pożyją... :wink4:

Ja dziś znowu się nudzę. Praca dopiero jutro nocka i później dopiero we wtorek i dość na ten miesiąc... :gwizdanie:

Tacy to pożyją :naughty:

:> Ale chyba jednak się jeszcze połoze na jakąś godzinke.... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dopiero wstałem :cool1:

No tacy to pożyją... :wink4:

Ja dziś znowu się nudzę. Praca dopiero jutro nocka i później dopiero we wtorek i dość na ten miesiąc... :gwizdanie:

Tacy to pożyją :naughty:

:> Ale chyba jednak się jeszcze połoze na jakąś godzinke.... :gwizdanie:

Tak, tak... Nie ma co tak wcześnie wstawać! :kox::naughty::kox::polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Miszka dasz rade :good:

Akjam spoznione ale szczere - najlepszego :drinks:

Opublikowano

siema ludziskaaa :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________http://mb-motors.otomoto.pl/mercedes-clk-63-amg-black-series-63-amg-C12277897.html

Stan jak mi go załatwisz za 15tys to go biorę i nawet mi kolor niebędzie przeszkadzał :polew:

Opublikowano

:hi:

15 tyś ale miesięcznej raty chyba :P

Opublikowano

:hi:

15 tyś ale miesięcznej raty chyba :P

siemka, trzeba myśleć pozytywnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

15 tyś ale miesięcznej raty chyba :P

to jeszcze z wypłaty trochę kędziorowi zostanie na wache :kox:

Opublikowano

:hi:

15 tyś ale miesięcznej raty chyba :P

to jeszcze z wypłaty trochę kędziorowi zostanie na wache :kox:

hehe ja niezarabiam Miszka tyle co ty hehe ale dzięki za wiarę :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.