Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema geje, trochę przykimałem, szamam śniadanie i zapierdalam pod Go :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: Tempo Miszka bo i tak nas nie dogonisz a co dopiero jak się spóźnisz :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Tempo Miszka bo i tak nas nie dogonisz a co dopiero jak się spóźnisz :polew: :polew:

:ad::a4fan::polew: :polew:

no cisnę cisnę :good:

Opublikowano

:siema: Tempo Miszka bo i tak nas nie dogonisz a co dopiero jak się spóźnisz :polew: :polew:

:ad::a4fan::polew: :polew:

no cisnę cisnę :good:

:good:
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

elo elo przed chwilą wstałem :kox:

Opublikowano
:hi: a ja już kulturalnie nic nie robie w pracy :wink4:
Opublikowano

:hi: a ja już kulturalnie nic nie robie w pracy :wink4:

tak trzymać :decayed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:27_________________________________________________fajny filmik

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:52_________________________________________________hehe a teraz coś z innej beczki padłem przy tym hehe

Fajny filmik

Opublikowano

a ja byłem o 9:55 pod go sportem i nikogo nie było a że mój telefon ma dalej focha to nie zadzwoniłem i pojechałem do domu..

Opublikowano

a ja byłem o 9:55 pod go sportem i nikogo nie było a że mój telefon ma dalej focha to nie zadzwoniłem i pojechałem do domu..

uuuu nie za fajnie

Opublikowano

a ja byłem o 9:55 pod go sportem i nikogo nie było a że mój telefon ma dalej focha to nie zadzwoniłem i pojechałem do domu..

uuuu nie za fajnie

kij z tym - mogłem jechać samemu ale mi się nie chciało więc olałem :wink4:
Opublikowano

a ja byłem o 9:55 pod go sportem i nikogo nie było a że mój telefon ma dalej focha to nie zadzwoniłem i pojechałem do domu..

uuuu nie za fajnie

kij z tym - mogłem jechać samemu ale mi się nie chciało więc olałem :wink4:

nerwy :wink4: musisz porezać sobie tą komórkę żebyś byłw kontakcie :decayed:

Opublikowano
:hi: siema pany i pani :gwizdanie:
Opublikowano

a ja byłem o 9:55 pod go sportem i nikogo nie było a że mój telefon ma dalej focha to nie zadzwoniłem i pojechałem do domu..

uuuu nie za fajnie

kij z tym - mogłem jechać samemu ale mi się nie chciało więc olałem :wink4:

nerwy :wink4: musisz porezać sobie tą komórkę żebyś byłw kontakcie :decayed:

nom, musisz byc zawsze "in touch" :decayed:

Opublikowano

a ja byłem o 9:55 pod go sportem i nikogo nie było a że mój telefon ma dalej focha to nie zadzwoniłem i pojechałem do domu..

uuuu nie za fajnie

kij z tym - mogłem jechać samemu ale mi się nie chciało więc olałem :wink4:

nerwy :wink4: musisz porezać sobie tą komórkę żebyś byłw kontakcie :decayed:

no :wink4: ale jakoś nie mam motywacji :decayed: - no nie licząc dziś i jaki niski rachunek dostałem :shocked: :shocked: :kox:
Opublikowano

:hi: siema pany i pani :gwizdanie:

siemasz wyspiarz :naughty:

Opublikowano

:hi: siema pany i pani :gwizdanie:

:hi:
Opublikowano

:hi: a ja już kulturalnie nic nie robie w pracy :wink4:

tak trzymać :decayed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:27_________________________________________________fajny filmik

[br]

materiał szkoleniowy :kox:

:slina:

:hi: wszystkim

Opublikowano

:hi: siema pany i pani :gwizdanie:

gut mornink

nom tylko jak zwykle do takiego czegoś trzeba dobry sprzęt :confused4:

Opublikowano

Ale zwróćcie uwagę na kamerzystę w "UWAGA PIRAT" ta jego kamerka tam szału nie robi wygląda jak zwyczajna kamerka z Media Marktu... a obraz jest super... może wystarczy taka mała z HD..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.