Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe tylko się nie rozczul jak będziesz wspominał :wink4:

no powiem Ci że na punkcie tej laski miałem obsesje bite pół roku po maydayu

(1134).jpg

(mowa o tej w białej bluzce)

mam słabość do blondynek :embarrassed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha Adrenalina nigdy ci tego niemówiłem ale zdobędę się na odwagę i powiem,

mam nadzieję że Stanley niebędzie zły i zazdrosny ale podoba mi się...

podoba mi się twój avatar :wink4: pasuję do ciebie :wink4:

:polew:

:doh1: wariat!

Opublikowano

hehe tylko się nie rozczul jak będziesz wspominał :wink4:

no powiem Ci że na punkcie tej laski miałem obsesje bite pół roku po maydayu

(1134).jpg

(mowa o tej w białej bluzce)

mam słabość do blondynek :embarrassed:

ze zdjęcia nie jest super ale może złe ujęcie :decayed: nom ja też bardzi blond lubię :gwizdanie:

:doh1: wariat!

iii tam hehe :>

Opublikowano

:decayed: przeca jestem :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 12:49_________________________________________________witaj Seves co tak cicho siedzisz i obserwujesz?? :>

Witam szanownych wszystkich kolegow :hi:

heh obserwuje?

kurde Pany macie tu tyle stron ze sie zaczytalem w piiierony :tongue4:

Opublikowano

nie czytaj tego spamu

nic nie stracisz :kox:

Opublikowano

nie czytaj tego spamu

nic nie stracisz :kox:

hehe nieprawda! co druga strona to jakaś ważna motoryzacyjna ciekawostka :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no przez przypadek weszlem w sumie i byla mowa o jakims wyjezdzie dzis :naughty:

i uwierzcie czy nie ze 2godziny dochodzilem do tego watku co to za ossy :gwizdanie:

przewijalem w tyl az sie coflem o dobre 10stron

masakra jakas :tongue4:

Opublikowano

nie czytaj tego spamu

nic nie stracisz :kox:

hehe nieprawda! co druga strona to jakaś ważna motoryzacyjna ciekawostka :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

nie no przez przypadek weszlem w sumie i byla mowa o jakims wyjezdzie dzis :naughty:

i uwierzcie czy nie ze 2godziny dochodzilem do tego watku co to za ossy :gwizdanie:

przewijalem w tyl az sie coflem o dobre 10stron

masakra jakas :tongue4:

hehe wystarczyło wejść tutaj :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_rozpoczecie_sezonu_ossy_2010-t126581.0.html

nie czytaj tego spamu

nic nie stracisz :kox:

hehe nieprawda! co druga strona to jakaś ważna motoryzacyjna ciekawostka :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

tak ci wesoło? :tongue4:

Opublikowano

119488016116.jpg

Kędzior masz tu z innego ujęcia.. a jak Ci się dalej nie podoba to masz zryty gust :polew: :polew:

Opublikowano

nie czytaj tego spamu

nic nie stracisz :kox:

hehe nieprawda! co druga strona to jakaś ważna motoryzacyjna ciekawostka :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

co prawda to prawa :good:

przy okazji ladny drift po szwedzku se looknalem :good:

Opublikowano

119488016116.jpg

Kędzior masz tu z innego ujęcia.. a jak Ci się dalej nie podoba to masz zryty gust :polew: :polew:

a był taki koleś ubrany w starego junkersa? :decayed:

bo kiedyś widziałam takiego jak cisnął do spodka :kox:

Opublikowano

chyba nie ale porytych gości tam nie brakowało.. dlatego byłem tam jeden jedyny raz :polew:

Opublikowano

119488016116.jpg

Kędzior masz tu z innego ujęcia.. a jak Ci się dalej nie podoba to masz zryty gust :polew: :polew:

a masz jakies bardziej roznegliżowane jej foto? :polew:

a tam od razu zryty :polew: :polew: :polew:

Seves może byś nas odwiedził na spocie we wtorek? :wink4:

a był taki koleś ubrany w starego junkersa? :decayed:

bo kiedyś widziałam takiego jak cisnął do spodka :kox:

no to był właśnie Kanar hehehe :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

119488016116.jpg

Kędzior masz tu z innego ujęcia.. a jak Ci się dalej nie podoba to masz zryty gust :polew: :polew:

a masz jakies bardziej roznegliżowane jej foto? :polew:

a tam od razu zryty :polew: :polew: :polew:

Seves może byś nas odwiedził na spocie we wtorek? :wink4:

a był taki koleś ubrany w starego junkersa? :decayed:

bo kiedyś widziałam takiego jak cisnął do spodka :kox:

no to był właśnie Kanar hehehe :polew: :polew: :polew:

:wink4:

właśnie nie umie znaleźć ;( kiedyś było tego mnóstwo na infoparty.pl

ale odkąd zamknęli tą strone to poznikało masa pięknych zdjęć :polew:

Musiałeś mnie kapnąć?? musiałeś?? :tongue4:

Opublikowano

Musiałeś mnie kapnąć?? musiałeś?? :tongue4:

wyśmiałeś mój gust więc no sorry ale musiałem :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra miałeś prawo :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra miałeś prawo :decayed:

chociaż tyle że to rozumiesz :decayed:

muhehehe patrz to hehehe

lukas.jpg

Opublikowano

Seves może byś nas odwiedził na spocie we wtorek? :wink4:

Chetnie;)

tylko jeszcze nie bardzo sie orientuje w temacie :tongue4:

wtorki 19 gosport? ten na 3stawach kolo geanta bylego? wole sie upewnic bo zle trafie i co :gwizdanie:

Opublikowano

tak zgadza się, wszystko dokładnie masz w pierwszym poście na górze :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.