Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seves dokładnie tam :naughty:

Kędzior rzuć linkiem bo nie da rady wkleićtej foty na forum :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok :)

to powiedzcie mi jeszcze koledzy co musze zabrac ze soba? :naughty:

Opublikowano

ok :)

to powiedzcie mi jeszcze koledzy co musze zabrac ze soba? :naughty:

krate browarów :wink4:

żartuje wystarczy że zaczniesz regularnie wpadać :naughty:

Opublikowano

ok :)

to powiedzcie mi jeszcze koledzy co musze zabrac ze soba? :naughty:

2xkrata zimnego piwa :polew: lub jakieś seksi laseczki :decayed:

żart oczywiście :wink4:

Kanar która fotkę?

Opublikowano

ok :)

to powiedzcie mi jeszcze koledzy co musze zabrac ze soba? :naughty:

krate browarów :wink4:

żartuje wystarczy że zaczniesz regularnie wpadać :naughty:

i najlepiej A czwórką :tongue4:

Opublikowano

tą którą wrzuciłeś powyżej, przez moment mi sie tak pokazał jakiś gangsta z giwerą za pasem :polew: ale teraz dalej mam logo CBA.pl[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 13:30_________________________________________________

ok :)

to powiedzcie mi jeszcze koledzy co musze zabrac ze soba? :naughty:

krate browarów :wink4:

żartuje wystarczy że zaczniesz regularnie wpadać :naughty:

i najlepiej A czwórką :tongue4:

nie no BMW też możesz przynajmniej nie bede jedyny ze światłami z BMW :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra spadam Panowie

może podłogę umyję :pleasantry:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi: 3may się

podłogi :wink4:

Opublikowano

dobra spadam Panowie

może podłogę umyję :pleasantry:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: miłego szorowania

baunsujjj

Opublikowano

albo poczekam aż sie stanley powypina :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

tą którą wrzuciłeś powyżej, przez moment mi sie tak pokazał jakiś gangsta z giwerą za pasem :polew: ale teraz dalej mam logo CBA.pl

hehehe to miało być dla śmiechu :polew: :polew: :polew:

albo poczekam aż sie stanley powypina :naughty:

:polew: :polew:

no jak zwykle chłopa tylko wykorzystać :thumbdown:

:polew:

Opublikowano

no nie ma Stan lekko.. ale zachciało sie Awusów to teraz musi odrabiać :polew:

Opublikowano

ok :)

to powiedzcie mi jeszcze koledzy co musze zabrac ze soba? :naughty:

krate browarów :wink4:

żartuje wystarczy że zaczniesz regularnie wpadać :naughty:

i najlepiej A czwórką :tongue4:

no ze a4 to ma sie rozumiec :wink4:

a nawet dwoma:) bo z Rybnika na pewno a4 przybede :D i za sterami Aczwóreczki :naughty:

nie no postram sie wpasc jak najbardziej

tymczasem zbieram sie :hi:

milego popoludnia tam dla Was :wink4:

i wielkie dzieki za zaproszenie :hi:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 13:44_________________________________________________i ze oczywiscie Panowie i Panie;) ech takie faut pas :)

Opublikowano

jeździ parę osób z Rybnika :wink4:

zapraszamy :decayed:

czas wszamać jakiś obiadek :>[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 13:52_________________________________________________

no nie ma Stan lekko.. ale zachciało sie Awusów to teraz musi odrabiać :polew:

nom jeszcze parę miechów i je odrobi :tongue4:

Opublikowano

119488016116.jpg

Kędzior masz tu z innego ujęcia.. a jak Ci się dalej nie podoba to masz zryty gust :polew: :polew:

a był taki koleś ubrany w starego junkersa? :decayed:

bo kiedyś widziałam takiego jak cisnął do spodka :kox:

przebrany za junkersa to był pewnie Pucek :naughty::decayed:

Opublikowano

przebrany za junkersa to był pewnie Pucek :naughty::decayed:

to w sumie się dużo przebierać niemusiał :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przebrany za junkersa to był pewnie Pucek :naughty::decayed:

to w sumie się dużo przebierać niemusiał :polew: :polew: :polew: :polew:

nom, wystarczyło, że dał ostro w palnik... :decayed:

Opublikowano

zbieram sie do domu.. ileż można pracować

Opublikowano

przebrany za junkersa to był pewnie Pucek :naughty::decayed:

to w sumie się dużo przebierać niemusiał :polew: :polew: :polew: :polew:

nom, wystarczyło, że dał ostro w palnik... :decayed:

nom ja nierozumiem jak tak się można przebierać :polew:

zbieram sie do domu.. ileż można pracować

no nieżartuj że tak krótko dzisiaj w robocie będziesz :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dobra miałeś prawo :decayed:

chociaż tyle że to rozumiesz :decayed:

muhehehe patrz to hehehe

lukas.jpg

kędzior, ta Twoja fota coś mi przypomniała :hahaha:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 14:02_________________________________________________

EnO9r.jpg

:polew: :polew: :polew:

"poszedłem z mała na molo.... pełna saszeta, relax..............." :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.