Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miny wszystkich byłyby jednakowe, w sumie to były by raczej takie gesty :sick3:

:D :D :D

siema Grisza

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: na wieczór :wink4:

siemasz, wpadasz jutro :naughty:

Opublikowano

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

Opublikowano

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

dasz radę :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

dasz radę :naughty:

W razie czego :), bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą :mysli:, ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie?? :gwizdanie:

Opublikowano

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

dasz radę :naughty:

W razie czego :), bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą :mysli:, ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie ?? :gwizdanie:

z naszej strony masz "full service" :kox:

Opublikowano
  • Autor

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

dasz radę :naughty:

W razie czego :), bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą :mysli:, ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie ?? :gwizdanie:

jak chcesz to ja Cie moge nawet odwieźć , Twoją furką oczywiście :evil:
Opublikowano
:hi: Wszyscy żyją?! :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a teraz zdupiam spać , bo rano by cza wstać :kox:

Opublikowano

:hi: Wszyscy żyją?! :naughty:

:hi:

Opublikowano

No jest ktoś bo myślałem, że już wszyscy poszli do wyrka! :wink4: Jak tam po weekendzie?

Opublikowano

masakaratetycznie :polew:

Opublikowano

No jest ktoś bo myślałem, że już wszyscy poszli do wyrka! :wink4: Jak tam po weekendzie?

jeszcze tylko wtorek, środa, czwartek, piątek i weekend :naughty:

Opublikowano

masakaratetycznie :polew:

Czyli standardowo... :gwizdanie: :good:

No jest ktoś bo myślałem, że już wszyscy poszli do wyrka! :wink4: Jak tam po weekendzie?

jeszcze tylko wtorek, środa, czwartek, piątek i weekend :naughty:

I to dłuuuuugggiiiiii..... :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Robota.... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Robota.... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:klamie:

Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Robota.... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:klamie:

:klamie: :klamie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.