Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooo nie widze innej opcji.. muszese tylko sprawdzić autobusy do domu i wyznaczyć na zumi droge na przystanek :polew:

:polew: :polew: :polew::good::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DLA PRZYPOMNIENIA - JUTRO OSTATNI DZIEŃ WPŁAT !!!

Opublikowano

jest tu kto czy wszyscy pouciekali jak zobaczyli czerwony wpis Mirona :tongue4:

Opublikowano

jest tu kto czy wszyscy pouciekali jak zobaczyli czerwony wpis Mirona :tongue4:

ja :naughty:
Opublikowano

no siemasz Krolu :hi:

Opublikowano

nooo nie widze innej opcji.. muszese tylko sprawdzić autobusy do domu i wyznaczyć na zumi droge na przystanek :polew:

widze, że o mnie już zapomniałeś :gwizdanie:

Opublikowano

jest tu kto czy wszyscy pouciekali jak zobaczyli czerwony wpis Mirona :tongue4:

ja się go nieboję :decayed:

Opublikowano

no siemasz Krolu :hi:

hej Miszka :hi: :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________czemu nei wpadasz na grill :confused4: - to ta miejscówka gdzie cie poznałem - pamiętasz :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:42_________________________________________________stare dzieje :gwizdanie:
Opublikowano

jest tu kto czy wszyscy pouciekali jak zobaczyli czerwony wpis Mirona :tongue4:

ja się go nieboję :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________ja też nie :polew:

Opublikowano

właśnie Miszka widzę cię w sobotę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no siemasz Krolu :hi:

hej Miszka :hi: :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________czemu nei wpadasz na grill :confused4: - to ta miejscówka gdzie cie poznałem - pamiętasz :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:42_________________________________________________stare dzieje :gwizdanie:

już mam plany, w sumie zmieniły mi się wczoraj ostatecznie ale i tak poza Katosami i śląskiem[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:44_________________________________________________

właśnie Miszka widzę cię w sobotę :kox: :kox: :kox:

następną będę z szoferem :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________

jest tu kto czy wszyscy pouciekali jak zobaczyli czerwony wpis Mirona :tongue4:

ja się go nieboję :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________ja też nie :polew:

a ja się zastanawiałem 10 min po tym jak napisałem posta czy wcisnąć enter :kox:

Opublikowano
:travolta:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

tak ci dzisiaj wesoło?

Opublikowano
:no:
Opublikowano

Stan miałem na myśli przystanek na Sokolskiej :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

:no:

:polew: :polew: :polew: dostał przelewy to uchachany że na wachę będzie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 21:57_________________________________________________czas zrobić psssyyt

Opublikowano

:no:

:polew: :polew: :polew: dostał przelewy to uchachany że na wachę będzie :polew: :polew: :polew:

pewnie Max zapłacił ale drogą losowania odpadł z wyjazdu, a jego kasa poszła na zatankowanie BKN-a

Opublikowano

:no:

:polew: :polew: :polew: dostał przelewy to uchachany że na wachę będzie :polew: :polew: :polew:

pewnie Max zapłacił ale drogą losowania odpadł z wyjazdu, a jego kasa poszła na zatankowanie BKN-a

wcalę by mnie to niezdziwiło :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:04_________________________________________________noi psssyyt :drinks:

Nas & Damian Marley - As We Enter (Official Video)

Opublikowano

czas zrobić psssyyt

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.