Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

:sick3: :sick3:

co że teraz to niby się nie podoba przy ludziach :P

a w domu to co innego :naughty:

biedny stan :tongue4:

sso tyyy gadaszzzz ?!? :blink:

my jesteśmy normalni :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

:sick3: :sick3:

co że teraz to niby się nie podoba przy ludziach :P

a w domu to co innego :naughty:

biedny stan :tongue4:

sso tyyy gadaszzzz ?!? :blink:

my jesteśmy normalni :evil:

Jak My Wszyscy.... :cool1::naughty::kox:

Opublikowano
:hi: Cze wszystkim normalnym! :wink4::naughty:
Opublikowano

:hi: Cze wszystkim normalnym! :wink4::naughty:

:hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

z rana

Basia, albo to ta wiosna albo od rana pijesz :mysli:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

z rana

Basia, albo to ta wiosna albo od rana pijesz :mysli:

:decayed:

Nie Pucek Basia po prostu już czuje sie z nami swojsko jak u siebie... :> :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Cze wszystkim normalnym! :wink4::naughty:

a ze mną się nie przywitasz? :angry:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: Cze wszystkim normalnym! :wink4::naughty:

a ze mną się nie przywitasz? :angry:

:decayed: :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4: :wink4:

Dzięń Dobry BAsiu! :kox:

Opublikowano

:hi: Cze wszystkim normalnym! :wink4::naughty:

a ze mną się nie przywitasz? :angry:

:decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi:

z rana

Basia, albo to ta wiosna albo od rana pijesz :mysli:

:decayed:

Nie Pucek Basia po prostu już czuje sie z nami swojsko jak u siebie... :> :naughty:

jak jedna wielka rodzina :kox:

kurde, ale mam głupawkę od rana ... nie wiem czy to ze względu na zbliżający sie weekend

czy z okazji dnia wypłaty :evil:

Opublikowano

:hi:

z rana

Basia, albo to ta wiosna albo od rana pijesz :mysli:

:decayed:

Nie Pucek Basia po prostu już czuje sie z nami swojsko jak u siebie... :> :naughty:

jak jedna wielka rodzina :kox:

kurde, ale mam głupawkę od rana ... nie wiem czy to ze względu na zbliżający sie weekend

czy z okazji dnia wypłaty :evil:

Pewnie oba powody tak nastrajają... :kox:

Hm... Ale mówisz o wypłacie Stana?! :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

z rana

Basia, albo to ta wiosna albo od rana pijesz :mysli:

:decayed:

Nie Pucek Basia po prostu już czuje sie z nami swojsko jak u siebie... :> :naughty:

jak jedna wielka rodzina :kox:

kurde, ale mam głupawkę od rana ... nie wiem czy to ze względu na zbliżający sie weekend

czy z okazji dnia wypłaty :evil:

Pewnie oba powody tak nastrajają... :kox:

Hm... Ale mówisz o wypłacie Stana?! :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przede wszystkim o wypłacie Stana :dance::decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie :naughty:dzisiaj grill w Gliwicach :kox:

więc, zabierać kiełbaski, piwko i WPADAĆ :good:

obecność obowiązkowa :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

z rana

Basia, albo to ta wiosna albo od rana pijesz :mysli:

:decayed:

Nie Pucek Basia po prostu już czuje sie z nami swojsko jak u siebie... :> :naughty:

jak jedna wielka rodzina :kox:

kurde, ale mam głupawkę od rana ... nie wiem czy to ze względu na zbliżający sie weekend

czy z okazji dnia wypłaty :evil:

Pewnie oba powody tak nastrajają... :kox:

Hm... Ale mówisz o wypłacie Stana?! :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przede wszystkim o wypłacie Stana :dance::decayed:

Tak tylko pytałem.. :cool1:

Panowie i Panie :naughty:dzisiaj grill w Gliwicach :kox:

więc, zabierać kiełbaski, piwko i WPADAĆ :good:

obecność obowiązkowa :naughty: :naughty: :naughty:

Odwieziesz mnie później Pucek? :naughty:
Opublikowano

akjam - chodzi o jedno piwko - i mam dla Ciebie karty klubowe :wink4:

Opublikowano

akjam - chodzi o jedno piwko - i mam dla Ciebie karty klubowe :wink4:

No właśnie miałem o to pytać. :kox: Gdzie ten grillllllllll????? :decayed:
Opublikowano

:hi:

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

:sick3: :sick3:

co że teraz to niby się nie podoba przy ludziach :P

a w domu to co innego :naughty:

biedny stan :tongue4:

sso tyyy gadaszzzz ?!? :blink:

my jesteśmy normalni :evil:

Jasssne :banan::banan3::black:

Opublikowano

Panowie i Panie :naughty:dzisiaj grill w Gliwicach :kox:

więc, zabierać kiełbaski, piwko i WPADAĆ :good:

obecność obowiązkowa :naughty: :naughty: :naughty:

Pucek, po pierwsze, nie WPADAĆ tylko PRZYJEŻDŻAĆ! ...nie życz drugiemu co Tobie niemiłe :acute::kox:

po drugie, ja dzisiaj zabieram stana i jego kiełbaskę na ognisko, więc nas nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

eee tam nikogo nie trzeba odwozić, piwko ma być tylko dla smaku :wink4:

żadnego pijaństwa, no chyba że ktoś chce :polew: to może załatwić sobie szofera i tankować ile wlezie :>

miejscówka to prawdopodobnie 100 metrów od Areny :)[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 10:20_________________________________________________

Panowie i Panie :naughty:dzisiaj grill w Gliwicach :kox:

więc, zabierać kiełbaski, piwko i WPADAĆ :good:

obecność obowiązkowa :naughty: :naughty: :naughty:

Pucek, po pierwsze, nie WPADAĆ tylko PRZYJEŻDŻAĆ! ...nie życz drugiemu co Tobie niemiłe :acute::kox:

po drugie, ja dzisiaj zabieram stana i jego kiełbaskę na ognisko, więc nas nie będzie :gwizdanie:

serio masz mega dobry dzień :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.