Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

:sick3: :sick3:

co że teraz to niby się nie podoba przy ludziach :P

a w domu to co innego :naughty:

biedny stan :tongue4:

sso tyyy gadaszzzz ?!? :blink:

my jesteśmy normalni :evil:

Jasssne :banan::banan3::black:

Taaaa..... :pierdzioch::buhaha::grzywa::witch1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

akjam - chodzi o jedno piwko - i mam dla Ciebie karty klubowe :wink4:

No właśnie miałem o to pytać. :kox: Gdzie ten grillllllllll????? :decayed:

spotykamy się standardowo na Arenie

Opublikowano
:wtf::banned:
Opublikowano

:wtf::banned:

no co, nic nie wiesz?

Basia dzisiaj ma męczyć Twoją parówkę :polew:

Opublikowano

akjam - chodzi o jedno piwko - i mam dla Ciebie karty klubowe :wink4:

No właśnie miałem o to pytać. :kox: Gdzie ten grillllllllll????? :decayed:

spotykamy się standardowo na Arenie

No to jak coś to będę dzwonił gdybym się spóźnił. :gwizdanie:

:wtf::banned:

no co, nic nie wiesz?

Basia dzisiaj ma męczyć Twoją parówkę :polew:

Stan zawsze dowiaduje się na końcu... :cool1::wink4:
Opublikowano

to czekamy Akjam :wink4:

Opublikowano

to czekamy Akjam :wink4:

:gicior:
Opublikowano

Keżorek, chyba wpadniesz z Królem :gwizdanie:

Ps. dzisiaj po grillu nie ma żadnego pijaństwa :decayed:

no chyba że Wy coś wymyślicie, ja odpadam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak narazie to jestem umówiony na popołudniu :gwizdanie: wkoncu jutro grill , ale jeszcze sie zobaczy.

ale pewnie mnie nie będzie :wink4:

Opublikowano

jak narazie to jestem umówiony na popołudniu :gwizdanie: wkoncu jutro grill , ale jeszcze sie zobaczy.

ale pewnie mnie nie będzie :wink4:

no jutro to jutro a dzisiaj to dzisiaj :naughty:

ja tam nie widzę problemu żeby być na grillu dzisiaj i jutro :wink4:

Opublikowano

hej ho :hi:

Bulczas fakt faktem kiedyś Acer to była kupa niestety ale tak jak mówiłem ostatnio poprawili jakość i nie odbiegają już znacząco od reszty..

co do lapka ja zdecydowałem się na Samsunga R522

http://allegro.pl/item1007869197_r530_t6600_2_2ghz_15_6_4_500_win7_nv310m_okazja.html ten jest dosyć podobny do mojego, tylko białe wnętrze jest :thumbdown:

generalnie jakościowo to wszystkie laptopy już oferują poobną niezawodnośći podobne parametry za podobną cenę (no chyba że kogoś najdzie na jakiegoś mediona firsta itp ;) ). Jedyne kryterium na które warto zwrócić uwage to karta graficzna

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

tu masz ranking aktualizowany na bieżąco i im wyżej jest karta tym lepiej.

Uwaga - podczas pisania wysłano 20 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? hahahaha rekord

Mój radeon 4650 jest teraz na 50 miejscu a wszystkie gry lecą w pełnych detalach ;)

podsumowując to jeśli podoba Ci się ten lenovo to pewnie będziesz zadowolony, ale myśle że ja brałbym acera :cool1:

Opublikowano

jak narazie to jestem umówiony na popołudniu :gwizdanie: wkoncu jutro grill , ale jeszcze sie zobaczy.

ale pewnie mnie nie będzie :wink4:

no jutro to jutro a dzisiaj to dzisiaj :naughty:

ja tam nie widzę problemu żeby być na grillu dzisiaj i jutro :wink4:

bogatemu nie zabronisz :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

jak narazie to jestem umówiony na popołudniu :gwizdanie: wkoncu jutro grill , ale jeszcze sie zobaczy.

ale pewnie mnie nie będzie :wink4:

no jutro to jutro a dzisiaj to dzisiaj :naughty:

ja tam nie widzę problemu żeby być na grillu dzisiaj i jutro :wink4:

bogatemu nie zabronisz :gwizdanie:

:decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

jak narazie to jestem umówiony na popołudniu :gwizdanie: wkoncu jutro grill , ale jeszcze sie zobaczy.

ale pewnie mnie nie będzie :wink4:

no jutro to jutro a dzisiaj to dzisiaj :naughty:

ja tam nie widzę problemu żeby być na grillu dzisiaj i jutro :wink4:

bogatemu nie zabronisz :gwizdanie:

:decayed:

i kto to mówi :naughty:

ja jeżdżę B7? :gwizdanie:

Opublikowano

jak narazie to jestem umówiony na popołudniu :gwizdanie: wkoncu jutro grill , ale jeszcze sie zobaczy.

ale pewnie mnie nie będzie :wink4:

no jutro to jutro a dzisiaj to dzisiaj :naughty:

ja tam nie widzę problemu żeby być na grillu dzisiaj i jutro :wink4:

bogatemu nie zabronisz :gwizdanie:

:decayed:

i kto to mówi :naughty:

ja jeżdżę B7? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: No a kto zmienia przepływki jak skarpetki? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

:siema:
Opublikowano

siema chłoooopooki :hi: :hi: :hi:

no i następny się nie przywita :bicz3:

ja nie mogę, co za ludzie :doh1: :tongue4:

Opublikowano

przepływki? :naughty:

tylko raz :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.