Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: i znów współczuje
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ogólnie macie lipe... moja nie każe sprzątac i jesdzcze 4pak żywca kupiła... :kox::decayed:

Opublikowano

Ale ogólnie macie lipe... moja nie każe sprzątac i jesdzcze 4pak żywca kupiła... :kox::decayed:

to od razu Ci mówie że będzie coś chcieć :gwizdanie:

Opublikowano

Ale ogólnie macie lipe... moja nie każe sprzątac i jesdzcze 4pak żywca kupiła... :kox::decayed:

to od razu Ci mówie że będzie coś chcieć :gwizdanie:

Noo pewnie tak... a ja jej to dam z przyjemnością... :naughty:

Opublikowano

Ale ogólnie macie lipe... moja nie każe sprzątac i jesdzcze 4pak żywca kupiła... :kox::decayed:

to od razu Ci mówie że będzie coś chcieć :gwizdanie:

Noo pewnie tak... a ja jej to dam z przyjemnością... :naughty:

oddasz jej cała wypłatę :mysli:

:polew:

Opublikowano

Ale ogólnie macie lipe... moja nie każe sprzątac i jesdzcze 4pak żywca kupiła... :kox::decayed:

to od razu Ci mówie że będzie coś chcieć :gwizdanie:

Noo pewnie tak... a ja jej to dam z przyjemnością... :naughty:

oddasz jej cała wypłatę :mysli:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli nic nowego :polew:

Opublikowano

prawdziwy rutyniarz :decayed:

Opublikowano

Ale spamujecie. Kurde chyba nie dam rady pojechać do gliwic :gwizdanie:

Opublikowano

Ale spamujecie. Kurde chyba nie dam rady pojechać do gliwic :gwizdanie:

nie masz gnoju w baku? :gwizdanie:

a zawsze wszyscy mi tak dokuczali że nie wpadam na spoty do Was...nie dość że mam benzynę to 50 km w jedną stronę, a Wy macie klekoty i 20 km :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

duuuupy wołowe z WAS :>

Opublikowano

Ale spamujecie. Kurde chyba nie dam rady pojechać do gliwic :gwizdanie:

nie masz gnoju w baku? :gwizdanie:

a zawsze wszyscy mi tak dokuczali że nie wpadam na spoty do Was...nie dość że mam benzynę to 50 km w jedną stronę, a Wy macie klekoty i 20 km :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

duuuupy wołowe z WAS :>

Nie chodzi o benzyne Pucek bo to dla mnie nie problem. Mam już inne plany ale zobaczymy.
Opublikowano

do laski pojedziesz? i tak Ci nie da :gwizdanie:

:polew:

spadam :hi:

tacy z Was koledzy że nie odwiedzacie kolegów z Gliwic :(

Opublikowano

do laski pojedziesz? i tak Ci nie da :gwizdanie:

:polew:

spadam :hi:

tacy z Was koledzy że nie odwiedzacie kolegów z Gliwic :(

Martw się lepiej o swój interes bo mój ma się dobrze :decayed:
Opublikowano

no to jak już powitania mamy za sobą to powiedz to tam za motornie masz w tej Omedze :chytry:

hahaha tak bo Miszka sie poczuł niepowitany :polew: :polew: :polew:

Omega już jest poznana na spotach :P a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Omega już jest poznana na spotach :P a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4: :tongue4:

:shocked:

Opublikowano

no to jak już powitania mamy za sobą to powiedz to tam za motornie masz w tej Omedze :chytry:

hahaha tak bo Miszka sie poczuł niepowitany :polew: :polew: :polew:

Omega już jest poznana na spotach :P a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4: :tongue4:

chodziło mi o powitanie na dziś.. a co do Omy to pewnie dlatego że ja nowy tutaj jestem to jej nie widziałem :polew: :polew:

to co Citam napędza te tylnie kółka?? :przebiegly:

Opublikowano

No i kto wybiera się do Gliwic? :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i kto wybiera się do Gliwic? :kox:

ja nie :thumbdown:
Opublikowano

No i kto wybiera się do Gliwic? :kox:

JA! :decayed:

Opublikowano

No i kto wybiera się do Gliwic? :kox:

JA! :decayed:

:good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.