Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kanar o których dekorach mówisz ?

o listwach ozdobnych :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie:

jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz :sick3:

ale whisky pewnie walisz co :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:31_________________________________________________

kanar o których dekorach mówisz ?

o listwach ozdobnych :gwizdanie:

:hi:

no właśnie nie miałem pewności bo nawet jest wątek keżora na ten temat

Opublikowano
:bry: z samego rana :decayed:
Opublikowano

:hi: no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie:

jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz :sick3:

Dimek :hi: A to w GB też jest 1 i 3 maj wolny? :mysli:

Opublikowano

:bry: z samego rana :decayed:

je bany z samego rana, ja niedługo obiad mam

ps. Kędzior dojebana ta fota w różowej pościeli :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:36_________________________________________________

:hi: no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie:

jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz :sick3:

Dimek :hi: A to w GB też jest 1 i 3 maj wolny? :mysli:

nie..i właśnie dlatego on pije :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie:

jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz :sick3:

ale whisky pewnie walisz co :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:31_________________________________________________

kanar o których dekorach mówisz ?

o listwach ozdobnych :gwizdanie:

:hi:

no właśnie nie miałem pewności bo nawet jest wątek keżora na ten temat

no wlasnie z tym wiskaczem to mam problem bo tego nie lubie wiec standarcik wodeczka i piweczka :kox:

Opublikowano

no ja też będę miał obiad ale dopiero co wstałem :decayed:

hehe nom foty są niezłe :decayed:

Opublikowano

:hi: no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie:

jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz :sick3:

Dimek :hi: A to w GB też jest 1 i 3 maj wolny? :mysli:

1 nie jest wolny ale 3 jest wolny i wlasnie dzisiaj sobie dychom po ciezkim weekendzie :sick3:

Opublikowano

tak jest wątek keżora tyle że z tego co wywnioskowałem to jak ktoś ma plastikowe te zaczepy to lepiej tego nie ruszać bo łatwo zdupczyć.. a że tak powiem nie po to rozebrałem pół dechy żeby sie poddać przez jakieś kołki :gwizdanie:

Opublikowano

jak się komuś mega nudzi to Chrzanów ma zloty w poniedziałki :decayed::naughty:

Opublikowano

tak jest wątek keżora tyle że z tego co wywnioskowałem to jak ktoś ma plastikowe te zaczepy to lepiej tego nie ruszać bo łatwo zdupczyć.. a że tak powiem nie po to rozebrałem pół dechy żeby sie poddać przez jakieś kołki :gwizdanie:

czyli standard, nic na siłę wszystko młotkiem :naughty:

jak się komuś mega nudzi to Chrzanów ma zloty w poniedziałki :decayed::naughty:

:cool1:

Opublikowano

jak się komuś mega nudzi to Chrzanów ma zloty w poniedziałki :decayed::naughty:

jak się zbierze większa ekipa to mogę się dołączyć :wink4:
Opublikowano

jak się komuś mega nudzi to Chrzanów ma zloty w poniedziałki :decayed::naughty:

aż tak bardzo to nam się nienudzi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

do Chrzanowa dasz radę :decayed:

Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

tez o tym mysle :mysli:

Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

a dokupiłeś sobie już te boczne kółeczka??

Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

tez o tym mysle :mysli:

to może grupowy

ja tez chce :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

a dokupiłeś sobie już te boczne kółeczka??

:!: :ssij:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:49_________________________________________________

ja idę na rower :gwizdanie:

tez o tym mysle :mysli:

to może grupowy

ja tez chce :kox: :kox: :kox:

a gdzie ?

Opublikowano

ja idę na rower :gwizdanie:

a dokupiłeś sobie już te boczne kółeczka??

:!: :ssij:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.