Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Run DMC jest kox :kox:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mam mandżur :kox: idę się kimnąć

Opublikowano

POTRZEBUJE WYCIERACZKI NA PRZÓD DO MOJEJ NIUNI.....KTO POMOŻE

Opublikowano
  • Autor

POTRZEBUJE WYCIERACZKI NA PRZÓD DO MOJEJ NIUNI.....KTO POMOŻE

drugi co drze kape :gwizdanie: nie pisz z caps lookiem :wink4:

wycieraczki polecam z tesco albo feuverta , 20zł a wyglądają i działają jak ori valeo (chodzi o te co jest sama guma )

Opublikowano

Witam jestem już po przymiarce dystansów i jest troche ciulato

Opublikowano
  • Autor

Witam jestem już po przymiarce dystansów i jest troche ciulato

masz foty ? jest pewnie go-kart co ? rezaj nadkola z RSa :naughty:
Opublikowano

ja mam ori z Audi kurcze nie wiem co za spinka mi pod to podejdzie....;/

Opublikowano

Tak to wygląda ddcd5b2c04.jpg efdf349cee.jpg

Opublikowano

POTRZEBUJE WYCIERACZKI NA PRZÓD DO MOJEJ NIUNI.....KTO POMOŻE

drugi co drze kape :gwizdanie: nie pisz z caps lookiem :wink4:

wycieraczki polecam z tesco albo feuverta , 20zł a wyglądają i działają jak ori valeo (chodzi o te co jest sama guma )

ja może do B5 ale chyba ja mam już inne mocowanie pióra ;/ :([br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:08_________________________________________________e no koks wygląda..... :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jak pisał Keżor 0.5 by wystarczyło

Opublikowano
  • Autor

Tak to wygląda ddcd5b2c04.jpg efdf349cee.jpg

:piroman: , zostawiasz tak ? fajnie to wygląda :naughty: ja bym musiał przypasować jak by te moje tylne wyglądały na 25 , bo na 20 jest fajnie :decayed:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:11_________________________________________________

POTRZEBUJE WYCIERACZKI NA PRZÓD DO MOJEJ NIUNI.....KTO POMOŻE

drugi co drze kape :gwizdanie: nie pisz z caps lookiem :wink4:

wycieraczki polecam z tesco albo feuverta , 20zł a wyglądają i działają jak ori valeo (chodzi o te co jest sama guma )

ja może do B5 ale chyba ja mam już inne mocowanie pióra ;/ :(

szukaj na forum info m napewno sie da gdzieś poza ASO kupić , może fota , albo intercars ? moge zapytać jutro kumpla , ale musisz sprawdzić na 100% jakie masz mocowania :wink4:
Opublikowano

Moge ci dwa pożyczyć to sobie zobaczysz[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:15_________________________________________________A kiedy fure odbierasz?

Opublikowano

Tak to wygląda ddcd5b2c04.jpg efdf349cee.jpg

:piroman: , zostawiasz tak ? fajnie to wygląda :naughty: ja bym musiał przypasować jak by te moje tylne wyglądały na 25 , bo na 20 jest fajnie :decayed:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:11_________________________________________________

POTRZEBUJE WYCIERACZKI NA PRZÓD DO MOJEJ NIUNI.....KTO POMOŻE

drugi co drze kape :gwizdanie: nie pisz z caps lookiem :wink4:

wycieraczki polecam z tesco albo feuverta , 20zł a wyglądają i działają jak ori valeo (chodzi o te co jest sama guma )

ja może do B5 ale chyba ja mam już inne mocowanie pióra ;/ :(

szukaj na forum info m napewno sie da gdzieś poza ASO kupić , może fota , albo intercars ? moge zapytać jutro kumpla , ale musisz sprawdzić na 100% jakie masz mocowania :wink4:

mocowania takie dziwne po prostu ori AUDI B6 ;) kurcze ... zupełnei inne niż std dziwne mocowanie na serio dziwne ... pierwszy raz sie spotkałem z takim ....[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:17_________________________________________________

Moge ci dwa pożyczyć to sobie zobaczysz[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:15_________________________________________________A kiedy fure odbierasz?

a co sie z furą stało ... ?

Opublikowano
  • Autor

Moge ci dwa pożyczyć to sobie zobaczysz[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:15_________________________________________________A kiedy fure odbierasz?

dzięki , może skorzystam jak jeszcze je będziesz miał , narazie sie nie zapowiada , przy dobrych wiatrach przyszły tydzień :thumbdown:

a w ogóle to widze , że masz jakiś wypaśny aparacik :naughty: ogniskowa chyba na 2,8 jak nie mniej co ? :naughty:

i zdjęcia z tego co widze , robiłeś pod budynkiem sądu w kato :decayed: też tam robiłem kiedyś w nocy , fajnie ta klatka wygląda :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:19_________________________________________________

mocowania takie dziwne po prostu ori AUDI B6 ;) kurcze ... zupełnei inne niż std dziwne mocowanie na serio dziwne ... pierwszy raz sie spotkałem z takim ....

poślij mi na PW numer kom . jutro Ci dam znać po ile by miał takie wycieraczki załatwić :wink4:

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:21_________________________________________________a tym czasem , bobry lasem

spadam spać :papa:

Opublikowano

miała być chwila drzemki, a dwie godziny nie moje :gwizdanie:

Opublikowano

Elvis jest na forum wątek o tych słynnych wycieraczkach do b6 :szukaj:

Opublikowano

Adam myślę, że nie mam sensu jeździć na takim setupie, chyba myślisz podobnie

auto wiecznie uwalone ( ale to chyba najmniejszy problem)

Opublikowano

Tak to wygląda ddcd5b2c04.jpg efdf349cee.jpg

jak to było low%coś tam :kox:

Opublikowano

Elvis jest na forum wątek o tych słynnych wycieraczkach do b6 :szukaj:

no i fajnie znowu zjebaaaaaaaaaaaa :embarrassed: może jakaś pomoc? się nie mogę odnaleźć ;(

Opublikowano

Tak to wygląda ddcd5b2c04.jpg efdf349cee.jpg

jak to było low%coś tam :kox:

wide & low :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.