Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dobrze że mnie nie było :gwizdanie:

same plusy, pociągnięty prąd w garażu, posprzątane, wątroba ma się dobrze i pierwsza niedziela gdzie potrafię normalnie żyć :naughty:

dawno tak normalnie nie miałem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dobrze że mnie nie było :gwizdanie:

same plusy, pociągnięty prąd w garażu, posprzątane, wątroba ma się dobrze i pierwsza niedziela gdzie potrafię normalnie żyć :naughty:

dawno tak normalnie nie miałem :polew:

nuda..... :rolleyes:

Opublikowano

ja idę na rower, opierdole jakąś kiełbaskę z grilla i zapije piwkiem albo dwoma albo trzema :cool1:

Opublikowano

ja idę na rower, opierdole jakąś kiełbaskę z grilla i zapije piwkiem albo dwoma albo trzema :cool1:

żebyś nie stracił prawka :gwizdanie:

Opublikowano

ps. Krolu się wczoraj całował :gwizdanie:

Opublikowano

ps. Krolu się wczoraj całował :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

ps. Krolu się wczoraj całował :gwizdanie:

:hahaha: nom

Opublikowano

ale siara... :gwizdanie:

jak to można się całować przy tylu osobach :polew:

Opublikowano
  • Autor

ps. Krolu się wczoraj całował :gwizdanie:

z kimmmm ? :nabijasie:
Opublikowano

:hi:

po komentarzach widze że wczoraj była znowu udana impreza :cool1:

Opublikowano

1.... 2.... borsuk... 4.... 5.... borsuk :drunk:

:decayed:

toż to jakaś masakra jest :doh1:

heheh teraz mi o ty przypomniałaś :decayed: masakra [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 18:23_________________________________________________

ps. Krolu się wczoraj całował :gwizdanie:

bez komentarza... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 18:23_________________________________________________ale żeście na nas naskoczyli... :confused4:
Opublikowano

:hi:

łeb mnie boli od rana :disgust:

Miszka dzięki za impreze :kox:

PS. Dzwoniłem dziś do Kędziora, dużo by pisać, po jego głosie poznałem, że przyjął sporą dawkę :drunk:

Opublikowano

:hi:

łeb mnie boli od rana :disgust:

Miszka dzięki za impreze :kox:

PS. Dzwoniłem dziś do Kędziora, dużo by pisać, po jego głosie poznałem, że przyjął sporą dawkę :drunk:

Czyli Kędzior jutro rano zadzwoni po urlop na żadanie :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

łeb mnie boli od rana :disgust:

Miszka dzięki za impreze :kox:

PS. Dzwoniłem dziś do Kędziora, dużo by pisać, po jego głosie poznałem, że przyjął sporą dawkę :drunk:

Czyli Kędzior jutro rano zadzwoni po urlop na żadanie :polew: :polew:

twierdzi, że ma jeszcze jeden dzień na telefon :)

Opublikowano

:hi:

łeb mnie boli od rana :disgust:

Miszka dzięki za impreze :kox:

PS. Dzwoniłem dziś do Kędziora, dużo by pisać, po jego głosie poznałem, że przyjął sporą dawkę :drunk:

Czyli Kędzior jutro rano zadzwoni po urlop na żadanie :polew: :polew:

twierdzi, że ma jeszcze jeden dzień na telefon :)

Chyba jak zrobi loda brygadziście :polew: :polew:
Opublikowano

u nas są sztygarzy i kierownicy :gwizdanie:

Opublikowano

u nas są sztygarzy i kierownicy :gwizdanie:

Jeden c**j :gwizdanie:
Opublikowano

po piwku od razu lepiej :decayed:

Opublikowano

po piwku od razu lepiej :decayed:

po strongu od razu lepiej, a po zaczętej flaszce z ojcem jeszcze lepiej :kox::decayed::polew:

Opublikowano

po piwku od razu lepiej :decayed:

po strongu od razu lepiej, a po zaczętej flaszce z ojcem jeszcze lepiej :kox::decayed::polew:

ja już wódki nie pije co najmniej do przyszłego weekendu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.