Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

walne jeszcze z 2-3 spamy, żebyście nie mówliże wam nie pomogłem :cool1:, i też ide nyny :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

walne jeszcze z 2-3 spamy, żebyście nie mówliże wam nie pomogłem :cool1:, i też ide nyny :)

No musisz mieć swój wkład w ten spamik! :kox:
Kultowy... :naughty:
Opublikowano

:hi:

właśnie mi się ściągnął - odświeżam wiedzę :naughty:

No i elegansio! Nagraj mi na płytkę. :hi::good:
Opublikowano

Film kozacki :evil: Moment z liczeniem kasy na łajbie był przejeb, kasa na wage.....

A tak apropo to do Gliwic nam troche brakuje.... tam to dopiero są spamerzy 3452 stron :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

właśnie mi się ściągnął - odświeżam wiedzę :naughty:

No i elegansio! Nagraj mi na płytkę. :hi::good:

:tongue4::good:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:36_________________________________________________

Film kozacki :evil: Moment z liczeniem kasy na łajbie był przejeb, kasa na wage.....

A tak apropo to do Gliwic nam troche brakuje.... tam to dopiero są spamerzy 3452 stron :gwizdanie:

oni są dłużej to dlatego, łykniemy ich niebawem :naughty:

Opublikowano

:hi:

właśnie mi się ściągnął - odświeżam wiedzę :naughty:

No i elegansio! Nagraj mi na płytkę. :hi::good:

:tongue4::good:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:36_________________________________________________

Film kozacki :evil: Moment z liczeniem kasy na łajbie był przejeb, kasa na wage.....

A tak apropo to do Gliwic nam troche brakuje.... tam to dopiero są spamerzy 3452 stron :gwizdanie:

oni są dłużej to dlatego, łykniemy ich niebawem :naughty:

:evil::good:
Opublikowano

trzeba spadać do wyra i 2-koła nie klęknie dziś :confused4:

Opublikowano

trzeba spadać do wyra i 2-koła nie klęknie dziś :confused4:

No właśnie! :confused4:
Opublikowano

trzeba spadać do wyra i 2-koła nie klęknie dziś :confused4:

No właśnie! :confused4:

takie życie co zrobisz :sorry:

Opublikowano

trzeba spadać do wyra i 2-koła nie klęknie dziś :confused4:

No właśnie! :confused4:

takie życie co zrobisz :sorry:

:naughty: No jakoś przeżyjemy! :good:
Opublikowano

ok spadam Akjam gaś światło :good:

Opublikowano

ok spadam Akjam gaś światło :good:

No to gaszę... :hi:
Opublikowano

Też mykam. :hi:

Opublikowano

Gaszę :decayed: Do dziś.

Opublikowano

to ja też po ciemku siedzieć nie bede :wink4:

kolorowych wszystkim :)

Opublikowano

siemacie :hi:

zadnym gejem mnie prosze tu nie nazywac jak to wczoraj mialo miejsce mendy jedne dzisiaj u was sie pokarze wiec wypatrywac mnie o 19.00 mysle ze pod go sportem bedzieta bo fajna pogoda :kox:

Opublikowano

siemacie :hi:

zadnym gejem mnie prosze tu nie nazywac jak to wczoraj mialo miejsce mendy jedne dzisiaj u was sie pokarze wiec wypatrywac mnie o 19.00 mysle ze pod go sportem bedzieta bo fajna pogoda :kox:

:hi:

To robimy dziś jakieś mięso na grylu? :kox:

Opublikowano

:hi:

tylko żeby Wam ten gryl nie odpłynął.... czarne chmury nadciągają nad Kato :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.