Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

tylko nie trzepaj :naughty:

widziałeś ten jak wyjeżdża spod arkadii ? :gwizdanie:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

tylko nie trzepaj :naughty:

widziałeś ten jak wyjeżdża spod arkadii ? :gwizdanie:

nom ale ten robi na mnie wieksze wrażenie :blink: :blink: :blink::slina:
Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

tylko nie trzepaj :naughty:

widziałeś ten jak wyjeżdża spod arkadii ? :gwizdanie:

nom ale ten robi na mnie wieksze wrażenie :blink: :blink: :blink::slina:

ale na tym drugim widać dopiero jakie to auto ma przyśpieszenie :naughty:

Opublikowano

ale na tym drugim widać dopiero jakie to auto ma przyśpieszenie :naughty:

Stanley mówi że mógłby mnie objechać :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

myślę że dał by radę :polew:

Opublikowano

myślę że dał by radę :polew:

ale to już musiał by być dobry kierowca :polew: :polew: :polew:

normalnie szok :shocked: szkoda ze nie robili ich w sedanie

Opublikowano

myślę że dał by radę :polew:

ale to już musiał by być dobry kierowca :polew: :polew: :polew:

normalnie szok :shocked: szkoda ze nie robili ich w sedanie

jak by robili je w sedanie to nie zbieram na B7 tylko na takiego RSa :gwizdanie:

Opublikowano

myślę że dał by radę :polew:

ale to już musiał by być dobry kierowca :polew: :polew: :polew:

normalnie szok :shocked: szkoda ze nie robili ich w sedanie

jak by robili je w sedanie to nie zbieram na B7 tylko na takiego RSa :gwizdanie:

s6 tez jest ciekawą propozycja niewspominając o rs6 :gwizdanie:

Opublikowano

myślę że dał by radę :polew:

ale to już musiał by być dobry kierowca :polew: :polew: :polew:

normalnie szok :shocked: szkoda ze nie robili ich w sedanie

jak by robili je w sedanie to nie zbieram na B7 tylko na takiego RSa :gwizdanie:

s6 tez jest ciekawą propozycja niewspominając o rs6 :gwizdanie:

że niby w jakiej budzie? C5? NIGDY

Opublikowano

jak dla mnie malina

http://www.moto.allegro.pl/item1066595382_audi_rs6.html

ok mykam będę później :cool1:

przód OK, ale tył :thumbdown:

ciekawa nuta, nawet mi się wkręciła

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie malina

http://www.moto.allegro.pl/item1066595382_audi_rs6.html

ok mykam będę później :cool1:

przód OK, ale tył :thumbdown:

pier**lisz jak połamany :gwizdanie: mega dojebany jest ten tył , plus ten lipspojler :jerk:

a myślałem , że mamy podobny gust , ale jednak ja mam lepszy :polew:

Opublikowano

jak dla mnie malina

http://www.moto.allegro.pl/item1066595382_audi_rs6.html

ok mykam będę później :cool1:

przód OK, ale tył :thumbdown:

pier**lisz jak połamany :gwizdanie: mega dojebany jest ten tył , plus ten lipspojler :jerk:

a myślałem , że mamy podobny gust , ale jednak ja mam lepszy :polew:

:disgust:

Opublikowano

Keżor masz gdzieś jakieś fotostory co i jak przyciąć, żeby wrzucić zespolone lampiszony

i może jakąś rozpiskę jak kable poprzełączać, żebywszystko było ok, na razie nie będzie HIDów

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Czytałem już kilka wątków na ten temat...

byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy..

3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji

1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona

1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania.

Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...

a robiliście logi dawek ???

Wiem że Ali sprawdzał wtryski itd. turbina mówił że jest ok. Jedynie co mu nie pasowało to ciśnienia paliwa czy coś takiego.... że za mało barów. Nie znam się na tym także sorry jak pisze jakieś głupoty!

W pierwszej kolejności powiedział żebym wymienił filtr paliwa i wtedy zobaczył co się będzie działo, jak nie pomoże to będziemy dalej diagnozować :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Ale mi się spało :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor masz gdzieś jakieś fotostory co i jak przyciąć, żeby wrzucić zespolone lampiszony

i może jakąś rozpiskę jak kable poprzełączać, żebywszystko było ok, na razie nie będzie HIDów

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15032.0.html;highlight=reflektory+zespolone+po+ii+lifcie tutaj masz :wink4:

Pucek Nuta jest konkret :good:

Opublikowano

Keżor masz gdzieś jakieś fotostory co i jak przyciąć, żeby wrzucić zespolone lampiszony

i może jakąś rozpiskę jak kable poprzełączać, żebywszystko było ok, na razie nie będzie HIDów

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15032.0.html;highlight=reflektory+zespolone+po+ii+lifcie tutaj masz :wink4:

podziekowal :decayed:

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Czytałem już kilka wątków na ten temat...

byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy..

3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji

1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona

1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania.

Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...

a robiliście logi dawek ???

Wiem że Ali sprawdzał wtryski itd. turbina mówił że jest ok. Jedynie co mu nie pasowało to ciśnienia paliwa czy coś takiego.... że za mało barów. Nie znam się na tym także sorry jak pisze jakieś głupoty!

W pierwszej kolejności powiedział żebym wymienił filtr paliwa i wtedy zobaczył co się będzie działo, jak nie pomoże to będziemy dalej diagnozować :kwasny:

mam nadzieję, że to będzie filtr... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.