Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja już też mam free na dziś :tongue4:

na chleb zarobiłeś? :wink4:

na pół małego :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja już też mam free na dziś :tongue4:

na chleb zarobiłeś? :wink4:

na pół małego :polew:

ważne że na jedzenie jest :tongue4:
Opublikowano

no ja już też mam free na dziś :tongue4:

na chleb zarobiłeś? :wink4:

na pół małego :polew:

ważne że na jedzenie jest :tongue4:

Polak głodny Polak zły :naughty:

Opublikowano

Nareszcie w domu..... :dance:

Pogoda :good: :good: Cały tydzień tak ma być podobno :cool:

Jutro będzie trzeba wymyć furke przed spotem... :naughty:

Opublikowano

Nareszcie w domu..... :dance:

Pogoda :good: :good: Cały tydzień tak ma być podobno :cool:

Jutro będzie trzeba wymyć furke przed spotem... :naughty:

:hi:

to podaj adres, moją też przy okazji machniesz :decayed:

Opublikowano

:hi: doszedłem do siebie w końcu :decayed:

dzięki za życzenia tym co pamiętali :notworthy:

Opublikowano

Nareszcie w domu..... :dance:

Pogoda :good: :good: Cały tydzień tak ma być podobno :cool:

Jutro będzie trzeba wymyć furke przed spotem... :naughty:

:hi:

to podaj adres, moją też przy okazji machniesz :decayed:

Ja mam od tego ludzi..... :polew: :polew:

Ale jak już chcesz... Rozumiem że wiesz jak to będzie wyglądało w mojim wykonaniu ? :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jak już chcesz... Rozumiem że wiesz jak to będzie wyglądało w mojim wykonaniu ? :gwizdanie:

tylko jak dla Miszki to wiesz musisz być toples[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 18:30_________________________________________________
:polew:
Opublikowano

:hi:

:hi: ...juz wiem gdzie parkujesz te twoje Q :naughty: (mieszkasz w 1szym bloku jak wjedziesz od Kokota ?)
Opublikowano

Ale jak już chcesz... Rozumiem że wiesz jak to będzie wyglądało w mojim wykonaniu ? :gwizdanie:

tylko jak dla Miszki to wiesz musisz być toples[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 18:30_________________________________________________
:polew:

ten pies nie je Pedigre pall :decayed:

Opublikowano

wcinam kolacyje :decayed:

Opublikowano

wcinam kolacyje :decayed:

no i kogo to obchodzi ?

:hi:

a ten się tylko wita i pita :tongue4:

Opublikowano

wcinam kolacyje :decayed:

no i kogo to obchodzi ?

głodnych :tongue4:
Opublikowano

wcinam kolacyje :decayed:

no i kogo to obchodzi ?

głodnych :tongue4:

głodni ci którzy nie jedli i zgłodnieli :polew:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 20:26_________________________________________________kurwa jaki bezsens :polew::wallbash:

Opublikowano

ku***a jaki bezsens :polew::wallbash:

hehehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ku***a jaki bezsens :polew::wallbash:

hehehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

:polew: :polew:

Opublikowano

miałem nie pić ale tak wk***ia mnie ta moja robota, że chyba jeszcze wyskoczę zaraz po flaszkę i zacznę tydzień od wielkiego Alt+Ctrl+Del

Opublikowano

miałem nie pić ale tak wk***ia mnie ta moja robota, że chyba jeszcze wyskoczę zaraz po flaszkę i zacznę tydzień od wielkiego Alt+Ctrl+Del

tydzień już trwa :gwizdanie:

zrób maraton do wekendu :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 20:35_________________________________________________

wcinam kolacyje :decayed:

no i kogo to obchodzi ?

głodnych :tongue4:

heheh z dedykacją :wink4:

Ugryź suchara

:decayed:

Opublikowano

w weekend jadę na weselicho :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.