Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra to weź Krolu grylla najwyżej go nie zrobimy ja też spadam i do wieczora :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z rańca :tongue4:

Postaram się dziś być. Węgiel albo brykiet moge kupić... Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

Opublikowano

:hi: z rańca :tongue4:

Postaram się dziś być. Węgiel albo brykiet moge kupić... Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

kup kiełbaski, pieczywo, wegiel, musztarde a my reszte zorganizujemy[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 13:30_________________________________________________Ps. Stanley - o ramkach doczytałeś ?

Opublikowano

:hi: z rańca :tongue4:

Postaram się dziś być. Węgiel albo brykiet moge kupić... Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

kup kiełbaski, pieczywo, wegiel, musztarde a my reszte zorganizujemy

a Gliwice przywożą alkohol i odwożą po skończonej imprezie katowice do domów :rolleyes:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 13:33_________________________________________________

:hi: z rańca :tongue4:

Postaram się dziś być. Węgiel albo brykiet moge kupić... Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

kup kiełbaski, pieczywo, wegiel, musztarde a my reszte zorganizujemy[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 13:30_________________________________________________Ps. Stanley - o ramkach doczytałeś ?

pewnie, że doczytałem ( rozłóż mi to na 10 rat po 0% ) :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z rańca :tongue4:

Postaram się dziś być. Węgiel albo brykiet moge kupić... Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

kup kiełbaski, pieczywo, wegiel, musztarde a my reszte zorganizujemy[br]

:gwizdanie: a o komarach to już nikt nie pamięta ..... OFF'a albo coś trzeba kupić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

OFFFFFFFFFF :naughty:

a w ogóle to mam pytanie do was staruchów :decayed: jakie OFE wybrać ? bo dostałem pismo , że bym musiał łaskawie coś wybrać :gwizdanie:

wszedłem na jakieś rankingi i mi wychodzi ING albo Aviva :tongue4: a Wy staruchy kaj jesteście ? :cwaniak1:

Opublikowano

Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

OFFFFFFFFFF :naughty:

a w ogóle to mam pytanie do was staruchów :decayed: jakie OFE wybrać ? bo dostałem pismo , że bym musiał łaskawie coś wybrać :gwizdanie:

wszedłem na jakieś rankingi i mi wychodzi ING albo Aviva :tongue4: a Wy staruchy kaj jesteście ? :cwaniak1:

ING :)

Opublikowano

Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

OFFFFFFFFFF :naughty:

a w ogóle to mam pytanie do was staruchów :decayed: jakie OFE wybrać ? bo dostałem pismo , że bym musiał łaskawie coś wybrać :gwizdanie:

wszedłem na jakieś rankingi i mi wychodzi ING albo Aviva :tongue4: a Wy staruchy kaj jesteście ? :cwaniak1:

ja w ING...
Opublikowano

Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

OFFFFFFFFFF :naughty:

a w ogóle to mam pytanie do was staruchów :decayed: jakie OFE wybrać ? bo dostałem pismo , że bym musiał łaskawie coś wybrać :gwizdanie:

wszedłem na jakieś rankingi i mi wychodzi ING albo Aviva :tongue4: a Wy staruchy kaj jesteście ? :cwaniak1:

ja sie nie wypowiadam, bo widzę że zwracasz się do innego przedziału wiekowego :grzywa:

Opublikowano

Ewentułalnie co jeszcze potrzeba ?

OFFFFFFFFFF :naughty:

a w ogóle to mam pytanie do was staruchów :decayed: jakie OFE wybrać ? bo dostałem pismo , że bym musiał łaskawie coś wybrać :gwizdanie:

wszedłem na jakieś rankingi i mi wychodzi ING albo Aviva :tongue4: a Wy staruchy kaj jesteście ? :cwaniak1:

ja sie nie wypowiadam, bo widzę że zwracasz się do innego przedziału wiekowego :grzywa:

do urodzonych po 75piątym roku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no dobra to se ING jebne :gwizdanie:

coś dla Kędziora , znalezione w strefie śmiechu

20054.jpg

homer Simson żyje :polew:

Opublikowano

no dobra to se ING jebne :gwizdanie:

coś dla Kędziora , znalezione w strefie śmiechu

20054.jpg

homer Simson żyje :polew:

DOBRE ..... :thumbup: :laghing2: :polew:

Opublikowano

no dobra to se ING jebne :gwizdanie:

coś dla Kędziora , znalezione w strefie śmiechu

20054.jpg

homer Simson żyje :polew:

:polew: :polew: :polew: Homer :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dobra to se ING jebne :gwizdanie:

coś dla Kędziora , znalezione w strefie śmiechu

20054.jpg

homer Simson żyje :polew:

DOBRE ..... :thumbup: :laghing2: :polew:

:sick3:

Opublikowano

siemka :hi:

ja póki co jestem w Aviva czy ki h*j ale też będę zmieniał na ING :cool1:

no dobra to se ING jebne :gwizdanie:

coś dla Kędziora , znalezione w strefie śmiechu

20054.jpg

homer Simson żyje :polew:

ejj ja jem :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

:hi:

Nawet ja Was dziś odwiedzę :gwizdanie:

Opublikowano

:shocked:

Też tak chce ruszać z miejsca :slina:

Opublikowano

:hi:

Nawet ja Was dziś odwiedzę :gwizdanie:

no nie :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: no to elegansio po upalamy twoje padło :kox:

Opublikowano

:hi:

Nawet ja Was dziś odwiedzę :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeee! tylko nie toooooooooo ;(

:polew:

___________________________________________

:hi: siema z rana :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Nawet ja Was dziś odwiedzę :gwizdanie:

nieeeeeeeeeeeeeeee! tylko nie toooooooooo ;(

:polew:

___________________________________________

:hi: siema z rana :gwizdanie:

to Cie Pucek przywitali

to, ta nasza katowicka gościnność :gwizdanie:

sorry, zagłębiowsko-dąbrowska gościnność :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.