Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więcej optymizmu :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Więcej optymizmu :naughty:

dokładnie - domki mają dachy :naughty:
Opublikowano

Grill podobno też :wink4:

Opublikowano

Grill podobno też :wink4:

najwyżej zrobimy zadaszenie z prześcieradeł :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Stanley ma komixx na głównej :kox:

1276631522_by_peetee_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Grill podobno też :wink4:

najwyżej zrobimy zadaszenie z prześcieradeł :gwizdanie:

:sarcastic:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:20_________________________________________________

Stanley , szykuj mamone :naughty: paczka jutro wyrusza :kox:

ile? :mysli:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:20_________________________________________________

Stanley ma komixx na głównej :kox:

1276631522_by_peetee_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

:no4:

Opublikowano

Stanley ma komixx na głównej :kox:

1276631522_by_peetee_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

Też od razu pomyśleliśmy o Stanleyu jak to zobaczyliśmy :kox:
Opublikowano

Znaczy, że co zapuścisz się w Jungle i będziesz tam koczował aż do niedzieli jak Surviver. Powodzenia :sarcastic:

upoluję coś do jedzenia :decayed: jakiegoś dzika czy żubra :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Stanley ma komixx na głównej :kox:

1276631522_by_peetee_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Stanley ma komixx na głównej :kox:

1276631522_by_peetee_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

O k**wa :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:37_________________________________________________Ja spadam spać :hi:
Opublikowano

słodkich Bulczas :hi:

Opublikowano
:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:
Opublikowano

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Opublikowano

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

Opublikowano

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Kędzior Ty prześpisz połowę życia!

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

O której Grisza jedziesz do Zatoru? :mysli: Zostajesz czy jak?
Opublikowano

ja też dziś jakoś wyjątkowo zmęczony jestem a nic nie robilem..

Opublikowano

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

maczyk :naughty:

Opublikowano

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Kędzior Ty prześpisz połowę życia!

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

O której Grisza jedziesz do Zatoru? :mysli: Zostajesz czy jak?

Myśle że koło 18:00 będe wyjeźdzał, także przed 19.00 powinienem się tam zjawić.

Czy zostane :mysli: to się jeszcze okaże czy mi coś na sobote nie wypadnie :disgust:

Opublikowano

dobrej nocy :hi:

Opublikowano

dobrej nocy :hi:

:hi:

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Kędzior Ty prześpisz połowę życia!

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

O której Grisza jedziesz do Zatoru? :mysli: Zostajesz czy jak?

Myśle że koło 18:00 będe wyjeźdzał, także przed 19.00 powinienem się tam zjawić.

Czy zostane :mysli: to się jeszcze okaże czy mi coś na sobote nie wypadnie :disgust:

No nie wiem czy też nie pojadę ale muszę zobaczyć jak z robotą... :przebiegly:
Opublikowano

dobrej nocy :hi:

:hi:

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Kędzior Ty prześpisz połowę życia!

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

O której Grisza jedziesz do Zatoru? :mysli: Zostajesz czy jak?

Myśle że koło 18:00 będe wyjeźdzał, także przed 19.00 powinienem się tam zjawić.

Czy zostane :mysli: to się jeszcze okaże czy mi coś na sobote nie wypadnie :disgust:

No nie wiem czy też nie pojadę ale muszę zobaczyć jak z robotą... :przebiegly:

jak zapłacisz to Cię wpuścimy, co chcesz się wkręcić na Zator jak na kiełbaski na spocie :sesese:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.