Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko że pogoda ma być niezbyt specjalna :confused4:

to sie zrobi na podziemnym :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grisza - czapka została na 100% zabrana z domku - powinna być w rękach Keżora

Keżor ma też składniki na grilla ( bo trochę tego zostało ) więc smacznego na zlocie życzę :):hi:

:good:

BTW teraz w wtorek będzie równy rok od pierwszego posta na katowickich - grylll :kox:

no to trzeba załatwić sobie wolne :gwizdanie:
Opublikowano

cze wszystkim! :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________Wszyscy przeżyli ten weekend? :naughty:

Opublikowano

cze wszystkim! :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________Wszyscy przeżyli ten weekend? :naughty:

przezyli i to jak tylko ty cipeczko nie przyjechales :tongue4:

Opublikowano

cze wszystkim! :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________Wszyscy przeżyli ten weekend? :naughty:

przezyli i to jak tylko ty cipeczko nie przyjechales :tongue4:

No żałuje ale nic nie dało się k**wa zrobić! :confused4:
Opublikowano

cze wszystkim! :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________Wszyscy przeżyli ten weekend? :naughty:

przezyli i to jak tylko ty cipeczko nie przyjechales :tongue4:

No żałuje ale nic nie dało się ku***a zrobić! :confused4:

no trudno nastepnym razem :wink4:

Opublikowano

cze wszystkim! :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:59_________________________________________________Wszyscy przeżyli ten weekend? :naughty:

przezyli i to jak tylko ty cipeczko nie przyjechales :tongue4:

No żałuje ale nic nie dało się ku***a zrobić! :confused4:

no trudno nastepnym razem :wink4:

No mam nadzieję! :kox:
Opublikowano

foty obczajone hehehe

jazda jak nic hehehe szczególnie to nad ranem... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja mam Twoją czapke Grisza, ale nie jest w najlepszym stanie :gwizdanie: troche jej sie oberwało od matki natury :wink4:

co do zdjęć to są w PS przerabiane , bo :

-wypiłem jedno :wink4: piwo , a na każdej fotce dimana trzyma puszke :polew:

-nie przypominam sobie , żebym tańczył bez koszulki :decayed:

ide w kime po mega udanym weekendzie :kox: [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________siema z rana bunny.gif

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ja mam Twoją czapke Grisza, ale nie jest w najlepszym stanie :gwizdanie: troche jej sie oberwało od matki natury :wink4:

co do zdjęć to są w PS przerabiane , bo :

-wypiłem jedno :wink4: piwo , a na każdej fotce dimana trzyma puszke :polew:

-nie przypominam sobie , żebym tańczył bez koszulki :decayed:

ide w kime po mega udanym weekendzie :kox: [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________siema z rana bunny.gif

to luz ja nie pamiętam, żebym tańczył z Magdą Dimanem i Miszką :blink:
Opublikowano

To widzę że tu większość na luki w pamięci jeżeli chodzi o parkiet:embarrassed:

Opublikowano
:hi: w poniedziałek :kwasny:
Opublikowano

Hej :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema: z rana

3982336974_6dcd897bec_b.jpg

Tak chcesz zrobić znaczek Keżor :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

3982336974_6dcd897bec_b.jpg

Tak chcesz zrobić znaczek Keżor :gwizdanie:

nom :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.