Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jak tam Twoje kończyny egon ? :naughty:

:hi:

a tak sobie jutro ide do kontroli Ciekawe co mi powiedza juz mam dosyc lezenia w domu ;p

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jak tam Twoje kończyny egon ? :naughty:

jeżeli chodzi o te od pasa w dół to nadal 2 sprawne jedna w gipsie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jak tam Twoje kończyny egon ? :naughty:

jeżeli chodzi o te od pasa w dół to nadal 2 sprawne jedna w gipsie :gwizdanie:

hehe dokladnie

Opublikowano

:hi:

jak tam Twoje kończyny egon ? :naughty:

:hi:

a tak sobie jutro ide do kontroli Ciekawe co mi powiedza juz mam dosyc lezenia w domu ;p

hehe ... moja gałązka już przeszła w jasno żółty kolor więc chyba nie jest źle ;)

ale jeszcze boli :confused4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 14:34_________________________________________________

:hi:

jak tam Twoje kończyny egon ? :naughty:

jeżeli chodzi o te od pasa w dół to nadal 2 sprawne jedna w gipsie :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

macie , to są wszystkie fotki które zostały zrobione moim aparatem , szau nie? :kox::polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:19_________________________________________________http://picasaweb.google.pl/kezorek1/Forum?authkey=Gv1sRgCIvYjJ7bqueQJQ# zapomniałbym :decayed:

Opublikowano

macie , to są wszystkie fotki które zostały zrobione moim aparatem , szau nie? :kox::polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:19_________________________________________________http://picasaweb.google.pl/kezorek1/Forum?authkey=Gv1sRgCIvYjJ7bqueQJQ# zapomniałbym :decayed:

A co 1mb karte pamięci tylko miałeś..... :naughty::cool1:

Opublikowano

no i Włosi dostają baty póki co :gwizdanie:

Opublikowano

no i Włosi dostają baty póki co :gwizdanie:

:kox: :kox:
Opublikowano

keżor wyślij mi mialem tą fotkę w pełnej rozdziałce http://picasaweb.google.pl/kezorek1/Forum?authkey=Gv1sRgCIvYjJ7bqueQJQ#5486328451781254818 :naughty:

A tak poza tym to mam wolne do przyszłego piątku :kox:

daj tylko tam w prawym rogu na ta lupe z + :tongue4:

Opublikowano
:hi: online-owcy
Opublikowano

ja chyba jutro pójdę do lekarza :gwizdanie:

czuję się jakoś tak...dziwnie beznadziejnie :>

Opublikowano

2:0 :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:32_________________________________________________panowie mechanicy czy czegoś tu brakuje do kompletu ? sprzedawca mówi że to kumplet http://allegro.pl/item1086203452_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

Opublikowano

2:0 :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:32_________________________________________________panowie mechanicy czy czegoś tu brakuje do kompletu ? sprzedawca mówi że to kumplet http://allegro.pl/item1086203452_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

chęci :gwizdanie:
Opublikowano

2:0 :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:32_________________________________________________panowie mechanicy czy czegoś tu brakuje do kompletu ? sprzedawca mówi że to kumplet http://allegro.pl/item1086203452_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

zobacz inne aukcje na niektórych jest jakiś tłumik drgań..
Opublikowano

3:1 :polew: :drool: :nabijasie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:47_________________________________________________

2:0 :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:32_________________________________________________panowie mechanicy czy czegoś tu brakuje do kompletu ? sprzedawca mówi że to kumplet http://allegro.pl/item1086203452_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

a TOM77 nie będzie miał taniej :mysli:

Opublikowano

3:1 :polew: :drool: :nabijasie:

a było prawie 2:2 :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:47_________________________________________________kurwa 3:2 :brawo:

Opublikowano

Mucha teraz poleży z 5 min :gwizdanie:

Opublikowano

3:1 :polew: :drool: :nabijasie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:47_________________________________________________

2:0 :polew:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:32_________________________________________________panowie mechanicy czy czegoś tu brakuje do kompletu ? sprzedawca mówi że to kumplet http://allegro.pl/item1086203452_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

a TOM77 nie będzie miał taniej :mysli:

niet

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.