Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pucek powiedz im coś [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:08_________________________________________________

koledzy :chytry:

:good:

:decayed:

No co, tak jak na gokartach. Przez to ci tak fajnie szło, bo czułeś się jak w swoim :polew:

:good: ale was i tak objechałem :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pucek powiedz im coś

pucek lezy na ziemi i śmieje się z 1.6 :kox:
Opublikowano

cały odcinek z gazem w podłodze :naughty:

Opublikowano

cały odcinek z gazem w podłodze :naughty:

bo reszta pękała :decayed:
Opublikowano

cały odcinek z gazem w podłodze :naughty:

bo reszta pękała :decayed:

Ze śmiechu? Bo nie wiem jak pękała :mysli:

:decayed:

Opublikowano

cały odcinek z gazem w podłodze :naughty:

bo reszta pękała :decayed:

Ze śmiechu? Bo nie wiem jak pękała :mysli:

:decayed:

no jasne że ze śmiechu jak niemogłeś dogonic 1.6 :decayed:
Opublikowano

cały odcinek z gazem w podłodze :naughty:

bo reszta pękała :decayed:

Ze śmiechu? Bo nie wiem jak pękała :mysli:

:decayed:

no jasne że ze śmiechu jak niemogłeś dogonic 1.6 :decayed:

bo Gregor zapomnial zmienic biegu i wrzucic 3 :polew:

Opublikowano

spadac kozaki :no4: narta :hi:

Opublikowano

cały odcinek z gazem w podłodze :naughty:

bo reszta pękała :decayed:

Ze śmiechu? Bo nie wiem jak pękała :mysli:

:decayed:

no jasne że ze śmiechu jak niemogłeś dogonic 1.6 :decayed:

No wiesz trudno dogonić kogoś, kto jedzie w wyścigu poprzedzającym mój własny wyścig :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , czemu ściągnąłeś zderzak do wymiany lamp ? :blink:

Opublikowano

pucek powiedz im coś

pucek lezy na ziemi i śmieje się z 1.6 :kox:

właśnie że nie, miałem kiedyś 1.8 i wiem jak to jest, teraz nie mam wcale łatwiej chociaż mam już coś tam więcej pod maską :polew:

Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! :brawo: Ghana!! :brawo:
Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! :brawo: Ghana!! :brawo:

I to mi się podoba :kox: też meczyk oglądam ! GHANA :thumbup: Jeszcze mi tylko drinka brakuje :wink4: ale zaraz się z tym uporam :)

Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! :brawo: Ghana!! :brawo:

I to mi się podoba :kox: też meczyk oglądam ! GHANA :thumbup: Jeszcze mi tylko drinka brakuje :wink4: ale zaraz się z tym uporam :)

Może ja też się czegoś napiję... :gwizdanie:
Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! :brawo: Ghana!! :brawo:

I to mi się podoba :kox: też meczyk oglądam ! GHANA :thumbup: Jeszcze mi tylko drinka brakuje :wink4: ale zaraz się z tym uporam :)

Może ja też się czegoś napiję... :gwizdanie:

Dziwie się że jeszcze nie masz nalane.... :gwizdanie: Ja już :beer1:

Opublikowano

a ja mam 2w1 bo gram w kreglem i ogladam mecz :D

Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! :brawo: Ghana!! :brawo:

I to mi się podoba :kox: też meczyk oglądam ! GHANA :thumbup: Jeszcze mi tylko drinka brakuje :wink4: ale zaraz się z tym uporam :)

Może ja też się czegoś napiję... :gwizdanie:

Dziwie się że jeszcze nie masz nalane.... :gwizdanie: Ja już :beer1:

Ghana rulez :oklaski:

Ja bez alkoholowo :gwizdanie: Prawdziwi sportowcy nie piją :decayed:

Opublikowano

nikogo nie ma, wychodzi na to że wszyscy :drunk::drinks: To chyba też się napije :naughty:

Ja jestem i oglądam meczyk, który się bardzo dobrze zaczął! :brawo: Ghana!! :brawo:

I to mi się podoba :kox: też meczyk oglądam ! GHANA :thumbup: Jeszcze mi tylko drinka brakuje :wink4: ale zaraz się z tym uporam :)

Może ja też się czegoś napiję... :gwizdanie:

Dziwie się że jeszcze nie masz nalane.... :gwizdanie: Ja już :beer1:

Ghana rulez :oklaski:

Ja bez alkoholowo :gwizdanie: Prawdziwi sportowcy nie piją :decayed:

:naughty::good:
Opublikowano
:hi: wybiłem po 4 godzinach walki 2 śruby trzymające górne wahacze i gdyby nie fakt że ide na nocke to bym sie napier.. ze szczęścia :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.