Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YO !!

Nie wiem jeszcze czy dziś będe. Jak na złość dzisiaj Hiszpania-Portugalia, także jest co oglądać.

I mam dylemat - jechać czy oglądać ..... :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

YO !!

Nie wiem jeszcze czy dziś będe. Jak na złość dzisiaj Hiszpania-Portugalia, także jest co oglądać.

I mam dylemat - jechać czy oglądać ..... :mysli:

jechać a mecz nagrać :good:

Opublikowano

a może ktoś ma przenośny TV ...... :gwizdanie:

Opublikowano

a może ktoś ma przenośny TV ...... :gwizdanie:

ja mam przetwornicę...[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:48_________________________________________________ale nie wiem czy uciągnie TV

Opublikowano

Miszka, rozumie że dzisiaj grill tam gdzie ostatnimi czasy ?

Opublikowano

Miszka, rozumie że dzisiaj grill tam gdzie ostatnimi czasy ?

tak jest szefie :hi:

zdupiam coś popracować w terenie, mogę się spóźnić trochę na spota :hi:

Opublikowano

Miszka, rozumie że dzisiaj grill tam gdzie ostatnimi czasy ?

tak jest szefie :hi:

zdupiam coś popracować w terenie, mogę się spóźnić trochę na spota :hi:

:hi:

Opublikowano

jak chcecie robić dziś grilla to nie polegajcie na mnie... :embarrassed: nie dam rady nic przywieźć :disgust:

Opublikowano

ja dziś znów nie dam rady niestety :/

Opublikowano
  • Autor

a może zrobimy spota u mnie ? można i grillować i obejżeć meczyk :naughty:

Opublikowano

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

Te końcówki do wydechu bym chciał :gwizdanie:

A w ogóle to mam dość zrobiłem ostatnio regulację lampy i znowu pierdalła :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie wiem które końcówki , także wolałbym żebyś sam sobie wybrał. A te co ja mam to kupiłem gdzieś w SD :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie wiem które końcówki , także wolałbym żebyś sam sobie wybrał. A te co ja mam to kupiłem gdzieś w SD :gwizdanie:

Aha to bym zmierzył te Twoje ile mają średnicy bo fajnie wypełniają tą dziurę :wink4:
Opublikowano

zmieniony pierwszy post , także dziś spotykamy sie odrazu na dolinie :wink4:

Bulczas , a co masz w Mikołowie do zrobienia ? bo może będe :naughty:

:oklaski: świetna decyzja :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz to dowaliłeś bo w pierwszy dzień jak przyjechaliśmy do Zatoru to Ty już najebany jak biszkopt bredziłeś, a w drugi dzień to tylko kapsel dostałeś do powąchania i padłeś pod gryylem więc nie fantazjuj,

tak gadałeś z moją :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i pewnie jeszcze twoje zdjęcie wzięła ? ? ? ................do albumu z POKEMONAMI :decayed:

miszka nie daj sobie na głowę wejść :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema nieroby :tongue4: pracuś wrócił :decayed: ja chyba niedam rady przyjechać bo jestem tak wyj*bany że masakra :wallbash:

Opublikowano

nUkrJ.jpg :decayed:

Opublikowano

nUkrJ.jpg :decayed:

:ban:
Opublikowano

nUkrJ.jpg :decayed:

:ban:

off-a pakuj do taszki a nie banuj mi tu :tongue4:

Opublikowano

nUkrJ.jpg :decayed:

:ban:

off-a pakuj do taszki a nie banuj mi tu :tongue4:

Offy i te inne gówno dają i tak :gwizdanie:
Opublikowano

nUkrJ.jpg :decayed:

:ban:

off-a pakuj do taszki a nie banuj mi tu :tongue4:

Offy i te inne gówno dają i tak :gwizdanie:

eeee tam, ja nie narzekam :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.