Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja sobie siedzę i czekam na listonosza... :disgust:

nigdy niczego nie wysyłaj pocztą :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Krolu ten Carbon jest :good: OK[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:25_________________________________________________Krolu dzwoniłem do gościa zapytać o lusterka i zaśpiewał za dwa lusterka około 2000 zł :shocked:

Opublikowano

No Krolu ten Carbon jest :good: OK[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:25_________________________________________________Krolu dzwoniłem do gościa zapytać o lusterka i zaśpiewał za dwa lusterka około 2000 zł :shocked:

mówiłem, że jest duży koszt formy... dlatego chcę to rozłożyć na a4-klub...
Opublikowano

Ta cena 100zł to chyba za jedną listwę

Opublikowano

a ja sobie siedzę i czekam na listonosza... :disgust:

nigdy niczego nie wysyłaj pocztą :decayed:

to był nisko budżetowy zakup..
Opublikowano

siema chłopaki... Talib mature zdał :D:D:D :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stawiasz?? :naughty:

gratuluje :wink4:

Opublikowano

Ja już po szychcie i po :silacz::paker:

Teraz trzeba coś wszamać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

siema chłopaki... Talib mature zdał :D:D:D :naughty: :naughty: :naughty:

:good: ale trudno żebyś nie zdał jak zdawałeś historie muzyki :polew: :polew:

Ja już po szychcie i po :silacz::paker:

Teraz trzeba coś wszamać :wink4:

ja tak samo :cwaniak1: :dance:
Opublikowano

siema

Talib gratuluje :good:

panowie dzisiaj byłem w piekle... w gorszym miejscu jeszcze nierobiłem :wallbash: w h*j gorąco i zero świeżego powietrza... nie dużo brakowało i byśmy tam po padali taka masakra :wallbash:

Adam pytałeś się tapicera o ten mój fotel?? :mysli:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 14:15_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good:
Opublikowano
:hi: z popołudnia ja też po pracy...wyjątkowo pracowity aż 4,5 h :naughty: robię atak na lodówkę :kox:
Opublikowano

:hi: z popołudnia ja też po pracy...wyjątkowo pracowity aż 4,5 h :naughty: robię atak na lodówkę :kox:

ja już po 2 piwkach :decayed:
Opublikowano

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

:hi: siema

yo
Opublikowano

było coś ciekawego wczoraj na spocie? :cool1:

czy lipa jak zawsze :decayed:

Opublikowano

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba o to ci chodziło

Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra Peja Na Serio 2009 - TEKST

:decayed:

tak jest teraz :kox: :kox: :kox:

a to co wkleiłem to tak będzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 14:52_________________________________________________

było coś ciekawego wczoraj na spocie? :cool1:

czy lipa jak zawsze :decayed:

lipa jak zawsze :thumbdown:

Opublikowano

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba o to ci chodziło

Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra Peja Na Serio 2009 - TEKST

:decayed:

tak jest teraz :kox: :kox: :kox:

a to co wkleiłem to tak będzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 14:52

czyżbyś był czarnowidzem :naughty:

tak to jest najpierw koledzy i delikatne gryle a później będziemy się pod budką z piwem spotykać

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już niedługo HYMN SPOTÓW KATOWICKICH :kox:

Peja "Pozwól życ"(Na Serio)

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba o to ci chodziło

Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra Peja Na Serio 2009 - TEKST

:decayed:

tak jest teraz :kox: :kox: :kox:

a to co wkleiłem to tak będzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 14:52

czyżbyś był czarnowidzem :naughty:

tak to jest najpierw koledzy i delikatne gryle a później będziemy się pod budką z piwem spotykać

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: i będziemy już tylko patrzeć na A4-ki :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.