Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema z popołudnia, ale jestem wyje*bany :(

w Rybniku tak się pracuje :decayed:

non stop wydawać polecenia, masakra :gwizdanie:

już mi się to dziś znudziło :)

to teraz mi załatw zniżkę na części :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z popołudnia, ale jestem wyje*bany :(

w Rybniku tak się pracuje :decayed:

non stop wydawać polecenia, masakra :gwizdanie:

już mi się to dziś znudziło :)

to teraz mi załatw zniżkę na części :decayed:

no wlasnie ja potrzebuje egr i filtry wszystkie :gwizdanie:

Opublikowano

non stop wydawać polecenia, masakra :gwizdanie:

już mi się to dziś znudziło :)

mam to samo co ty siedzisz i tylko mówisz zróbcie to zróbcie tamto i tylko trzeba poganiać tych leniów

:polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

:decayed:

Normalnie j*błem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzl3jmjz2b6zq07w1k80.jpg

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:39_________________________________________________masz ją w dużej rozdzielczości bo wyląduje u mnie na tapecie :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:39_________________________________________________a co do imprezy w tym tyg... to musi się odbyć bo jak raz wypadniemy z tego pędu to już nigdy nie odzyskamy tego tempa :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________

:decayed:

ta w autobusie na szpilach :slina: :slina: :slina: :slina: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:45_________________________________________________a jak drążkiem operuje :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: mogla by zostać matką moich dzieci :naughty: :naughty:
Opublikowano

:decayed:

:good::polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema :hi:
Opublikowano

dzl3jmjz2b6zq07w1k80.jpg

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Ale bym ją lizał :kox: :>

Opublikowano

dzl3jmjz2b6zq07w1k80.jpg

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Ale bym ją lizał :kox: :>

tylko tyle ? :tongue4:

Opublikowano

dzl3jmjz2b6zq07w1k80.jpg

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Ale bym ją lizał :kox: :>

:decayed: :decayed: :decayed: a kto nie :tongue4:
Opublikowano

od 3.44 prawie jak Krolu :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 21:11_________________________________________________

hahaha jeszcze do takiego poziomu nie doszliśmy :naughty:
Opublikowano

życie jest piękne... po 3 piwkach :kox:

Opublikowano

życie jest piękne... po 3 piwkach :kox:

opowiadaj jak w Magro było :hi:
Opublikowano

życie jest piękne... po 3 piwkach :kox:

opowiadaj jak w Magro było :hi:

siedziałem w oszklonym biurze, oglądałem przemykające, pracujące tam laski- niektóre wpisały mi się do złotych myśli :decayed:

Opublikowano

:bry: z wieczorka...

Ale jestem wyebany! Była dobra wycieczka na quadzie... :kox: :kox:

Opublikowano

:decayed:

:polew:

łymyn :polew:

Opublikowano

życie jest piękne... po 3 piwkach :kox:

opowiadaj jak w Magro było :hi:

siedziałem w oszklonym biurze, oglądałem przemykające, pracujące tam laski- niektóre wpisały mi się do złotych myśli :decayed:

no to git :cool1::good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.