Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: co tu się dzieje że tak cicho?

No właśnie się nic nie dzieje. :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bo pogoda do bani :kwasny: :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

:hi: bo pogoda do bani :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Pogoda pierwsza klasa :decayed: zresztą znowu upały mają wrócic także.... :cool1:

Opublikowano

:hi: bo pogoda do bani :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Pogoda pierwsza klasa :decayed: zresztą znowu upały mają wrócic także.... :cool1:

wrócą wtedy kiedy nie mają :kwasny: :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

:hi:

:hi: q***wa co za pogoda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

]

pogoda dojebaanaaa :decayed:

w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :naughty:

Krolowi to nie pasuje, bo on cały dzień nic nie robi, a lubi jak za oknem świeci słonko :tongue4: :>

A tym co muszą pracować to pasuje :)

Dowalone :good:

Opublikowano

:hi:

Gliwice umarły??

Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

Opublikowano

:doh1:

t1QEA.jpg

Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

U nas każdy przeca tak ma. Do tego szyby przyciemnione na zielono i różowe felgi :decayed:

Opublikowano

:doh1:

t1QEA.jpg

No szkoda gadać! :wallbash:
Opublikowano
:hi: z wieczora [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________Grisza na wlocie do Kato jak na Murckach jest taka "duża" górka tam dziewczyny w samych majteczkach i stanikach stoją, nawet tańczą i kuszą :naughty: po prawej i po lewej...ale nie wiem czy jak będziesz jechał na spota to jeszcze będą :gwizdanie:
Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

U nas każdy przeca tak ma. Do tego szyby przyciemnione na zielono i różowe felgi :decayed:

pytam powaznie a dostaje durna odpowiedz :)

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

U nas każdy przeca tak ma. Do tego szyby przyciemnione na zielono i różowe felgi :decayed:

pytam powaznie a dostaje durna odpowiedz :)

bo tu same durnie :sesese:

a tak poważnie to ci co mają u nas B6 raczej nie wchodzą za często na forum i są od niedawna więc ciężko nam stwierdzić, na ostatnich 3 czy nawet 4 spotach były takie dwie B6-tki więc jest szanse, że i jutro się zjawi choć jedna :hi:

Opublikowano

wybiera sie ktos jutro na spota do Kato b6tką z czarnymi matowymi listwami na drzwiach i czarnymi matowymi polowkami zderzakow ? :)

U nas każdy przeca tak ma. Do tego szyby przyciemnione na zielono i różowe felgi :decayed:

pytam powaznie a dostaje durna odpowiedz :)

Czekaj jeszcze chwilę a na pewno ktoś się pojawi i będziesz wszystko wiedział. :good:

:hi: z wieczora

Stan teraz dopiero wiesz co to znaczy praca? :wink4:
Opublikowano

do roboty, z roboty i 150KM zrobiłem :wallbash:

Opublikowano

do roboty, z roboty i 150KM zrobiłem :wallbash:

czyli ci spalił 4,5 litra :decayed:

Opublikowano

do roboty, z roboty i 150KM zrobiłem :wallbash:

No na brak dizla to ty już nie narzekaj... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

joł

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.