Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Ja jeszcze chwilę byłem u kumpla. Już wszyscy śpią?

dzięki za zmierzenie mojego autka miernikiem, wynika z tego, że nie był po katastrofie lotniczej :kox:

Spoko. :good: Rachunki za VAGowanie, pomiar lakieru itp. wystawiamy na koniec roku kalendarzowego. :gwizdanie:

o kuźwa to ja juz idę b8 zamawiać do salony :kox:

:kox::naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dojebane obejrze wszystko bo wartościowy przekaz :)[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 00:25_________________________________________________nie no nie moge hehe przejebane :good: :good: :good:

Opublikowano

siemka, ja tez wrocilem hehehe, jeszcze zajechalem do kumpeli, ale nieźle mnie k**wa pociągło pod MC :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 06:55_________________________________________________

tu jest to co mówiłem w macu:

:polew:

ale 8+8= 18 zł :mysli:

no a ile 20zł?? :wallbash:

Krolu filmik pierwsza klasa bardzo ale to bardzo mnei sie podoba:P

wydaje mi się, że mniej jak 18 czy 20 zł :blink:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:15_________________________________________________wczoraj przyjechał do nas batmobil :rolleyes:

cu5h9.jpg

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 06:55_________________________________________________

tu jest to co mówiłem w macu:

:polew:

ale 8+8= 18 zł :mysli:

no a ile 20zł?? :wallbash:

Krolu filmik pierwsza klasa bardzo ale to bardzo mnei sie podoba:P

wydaje mi się, że mniej jak 18 czy 20 zł :blink:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:15_________________________________________________wczoraj przyjechał do nas batmobil :rolleyes:

cu5h9.jpg

za***isty sprzęcik jaki motor to ma ?

:hi: wszystkim

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 06:55_________________________________________________

tu jest to co mówiłem w macu:

:polew:

ale 8+8= 18 zł :mysli:

no a ile 20zł?? :wallbash:

Krolu filmik pierwsza klasa bardzo ale to bardzo mnei sie podoba:P

wydaje mi się, że mniej jak 18 czy 20 zł :blink:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:15_________________________________________________wczoraj przyjechał do nas batmobil :rolleyes:

cu5h9.jpg

za***isty sprzęcik jaki motor to ma ?

:hi: wszystkim

podobno 1.3 z suzuki swift

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 06:55_________________________________________________

tu jest to co mówiłem w macu:

:polew:

ale 8+8= 18 zł :mysli:

no a ile 20zł?? :wallbash:

Krolu filmik pierwsza klasa bardzo ale to bardzo mnei sie podoba:P

wydaje mi się, że mniej jak 18 czy 20 zł :blink:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:15_________________________________________________wczoraj przyjechał do nas batmobil :rolleyes:

cu5h9.jpg

za***isty sprzęcik jaki motor to ma ?

:hi: wszystkim

podobno 1.3 z suzuki swift

ale pewnie waży z 600kg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

wydaje mi się, że mniej jak 18 czy 20 zł :blink:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:15_________________________________________________wczoraj przyjechał do nas batmobil :rolleyes:

cu5h9.jpg

mniej niż 18zł?? niemożliwe :polew:

eee jakie ma małe fele :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Yo Ferajna :cool1:

Dzisiaj nareszcie wypoczęty i zrelaksowany :)

Weź dwie :)

Opublikowano

Yo Ferajna :cool1:

Dzisiaj nareszcie wypoczęty i zrelaksowany :)

Weź dwie :)

:hi:

:polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano

:hi: po robocie :decayed:

chopy jako, że każdy z nas jest alko :gwizdanie: mam opcje załatwić za***isty bimberek z nad Biebrzy, mój przełożony (wielokrotnie :decayed:) jest na urlopie i co roku zwozi tego napoju, ja zamówiłem baniaczek 5L do tego dostaje przepis na za***isty napój kawowy i w smaku jest mega kox i do tego kopie w palnik jak ja pier***ę, jak ostatnio byłem u niego wypiłem 2 kielonki i powiem Wam, że powrót z Sosnowca do Tychów był lekko zawiany, jeszcze mu nic nie mówiłem, na razie zamówiłem dla siebie, jak będą chętni to mu zapodam cyne, cena 130 zł za 5l

Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Opublikowano

Miszka ty pytałeś o basy w aucie, tu gość zamontował tą tubę do nieoryginalnego radia

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=144665.new#new

:hi:

senkju Mech a jak to gro ? ten ori sóbłófer :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.